Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyik típusú nőre vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típusú nőre vágynak inkább a férfiak?

Figyelt kérdés
Aki süt, főz otthon, gondoskodik a családról és a háztartásról vagy olyanra aki sikeres a munkájában és karrirert épít?

2015. máj. 22. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megsúgom, hogy mindkettőt nem csinálhatja jól egy nő, onnantól, hogy már van gyereke, pláne több. Nálunk 4 gyerek van, de én amolyan családanya típus is vagyok, ezért vállaltam be a 4 gyereket és a férjem is nagy családot szeretett volna. A karrierista nők meg max 1 gyereket vállalnak ÁLTALÁBAN, vagy mondhatnám inkább jótanácsnak ezt. Szóval jó esetben nem akar egy nő sok gyerek mellett menő karriert építeni, mert előbb vagy utóbb, valaki pórul jár a családban.
2015. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Visszasugom siman megy mindketto ha ugyes vagy es a ferjed nem diszkannak van.

Nalunk is van 4 gyerek most Jon egy nevelt gyerek is hozzank.

Van carrierem es elvegeztem tobb felsofoku kepzest.

Mindezt jol osszedolgozva gyerekek csalad mellett.

2015. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Emellett minden házimunkát Te csinálsz és soha nem kell külső segítség? napi 8 órát dolgozol?
2015. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Minden hazimunkat kozossen vegzunk mint csalad.

Mindenki besegit en fozok minden nap a gyerekek mosogatogepet pakoljak agyat athuzzak porszivoznak sajat szobalyukban ez termeszetes.

Hazimunka nem rabszolgasors csak ugyesen kell szervezni es delegalni a hagsuly a kozos munkan van.

A felelosseg a szervezes AZ enyem de a munka kozos.

Nem kell tullihegni semmit.

A kicsiknek segitunk

A ferjem beteszi a mosast a nagyfiu kitereget a kicsik a szaraz ruhat elrakjak.

A ferjem porszivozik kozossen bevasarlunk.

Mennyit dolgozom valtozo a munkaidom magam osztom be arra figyelek Minden NAP 18 mindenki egyutt legyen meleg vacsorara.

Hetkozben delelott neha otthon dolgozom a ferjem viszi a kicsiket suliban en hazahozom oket 15:30 munka kozben.

2015. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hú ha. Igen így már más a helyzet, ha valaki nem amolyan "rabszolga munkakörben" dolgozik. És ha nagyobbak a gyerekek... és ha az apuka munkája is olyan, hogy itt ott haza tud jönni. De egyébként nem ez a jellemző. Megmondom őszintén én 4 gyerek mellett nem fogok napi 8 órába vissza menni, mert lehetetlenség. Nem jutna úgy MINŐSÉGI időm a 4 gyerekre, a férjemre és még a háztartásra is. Ezért én is inkább a kötetlen munkára szavazok, vagy a részmunkaidőre, de azt is lehetetlenség úgy, hogy ha nem tudom ide-oda tolni, mert nálunk folyton valaki pont akkor lesz beteg, amikor a leg rosszabb és ezt egyik munkahelyen sem tolerálják. Ezért fogok én mindig házhoz járni, vagy idősgondozás, vagy babysitter, vagy házvezetés, ilyesmi. És sokkal jobban is fizet. Ráadásul még hálásak is nekem. Nekem a család az első, és ezt találtam a leg megfelelőbbnek.
2015. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!