Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 25-30 közötti fiúk férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25-30 közötti fiúk férfiak miért nem vágynak komoly kapcsolatra miért nem veszik komolyan az akaratos nőket akik adnak magukra?

Figyelt kérdés
Miért a szolidabb lányokkal járnak vagy miért baj az ha egy lány sminkeli magát és kicsit ribisen öltözik akkor már nem is kell komolyan venni? Mit jelent számotokra a hűség mi súrolja a határát? Azért mert még nem élte ki magát 25-27 évesen akkor azért nem képes komoly kapcsolatra?Miért nem elég egy nő az életébe?

2014. nov. 4. 15:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Hát az én férjem 28 éves, szóval nekem nem ez a tapasztalatom...Viszont nem öltözöm ribisen, de szeretem sminkelni magam és határozott egyéniség vagyok...szóval sztem nem feltétlenül igaz amit írsz...
2014. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen csajoztam ezerrel, rá 1 évre jött 2 komolyabb kapcsolat, aztán 2 év szünet mindenből... most megint csajozok, de ha találnék egy olyan lányt, akit igazán szeretek, akkor vele lennék, de persze hiányozna, hogy elmenjek bulizni meg haverokkal csajozni, de nyilván nem tenném. Ebből tudom, hogy nem vagyok kész még elkötelezni magam egy életre, majd pár év múlva lehet másképp látom.
2014. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Ez így általánosítás. Pl. az típus, amit tipikusan lúzernek tartanak, mert nem férfias, nagyon is vágyik erre. A gond csak az, hogy kereslet-kínálat nem egyezik, azaz egy nőnek jobb egyedül is, vagy egy rossz kapcsolatban, mint a magunkfajtával.
2014. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Értem..de van aki kapcsolatra képtelen?Olyan a jelleme hogy nem lehet vele együtt élni?

Pl birtoklási vágy vagy flörtölés miatt nem veszik komolyan az embert?

2014. nov. 4. 15:17
 5/36 anonim ***** válasza:

Nekem elég lenne egy nő az életembe, sosem akartam egyik virágról a másikra szállni, csak valamiért nem vesznek észre a nők. Nem vagyok az a hangos, lányok kedvence fajta.


A szolidabb lányokról meg a tapasztalat miatt alakult ki ez a vélemény. Ez nem feltétlenül a sminkről szól. Ki mennyire ízléses, és ebbe beletartozik az öltözködés is.

2014. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem az a lúzer aki 26 évesen még nem élte ki magát? :D
2014. nov. 4. 15:19
 7/36 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad, kedves kérdező!

Aki sminkeli magát és ribisen öltözik, az max az ágyamban jöhet számításba...

Aki meg ezeket mellőzi és normális, azt meg szeretném megismerni. :)

29/F

2014. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Aha előző ez is általánosítás miért nem akarnál megismerni olyan lányt aki ad magára? Azért érdekel a másik mert igénytelen és szürke? Hát egészségedre..jó nekem meg ilyen pasi nem kéne aki csak dugni akar.
2014. nov. 4. 15:24
 9/36 anonim ***** válasza:
55%

„A 25-30 közötti fiúk férfiak miért nem vágynak komoly kapcsolatra”


Én habár csak pár hónap múlva töltöm be a 25 évet nagyon vágyom egy komoly kapcsolatra de sajnos nagyon kevés olyan nő van aki alkalmas barátnőnek, társnak.


„miért nem veszik komolyan az akaratos nőket akik adnak magukra?

Miért a szolidabb lányokkal járnak vagy miért baj az ha egy lány sminkeli magát és kicsit ribisen öltözik akkor már nem is kell komolyan venni?”


Egy nő ne legyen akaratos. Tele van az a bizonyos szervem, az egoista, törtető, öntelt, önző, akaratos libákkal. Képes vagy te egyáltalán a szeretetre? És itt most nem a narcizmusra gondolok, tudom az nagyon megy. Azért a szolidabb lányok kellenek, mert bennük van szerénység, van tartás, becsület, kedvesség, önzetlenség arról nem is beszélve, hogy sokkal nőiesebbek is, mint a tipikus plázamacskák. Te nem veszed komolyan saját magad.


„Mit jelent számotokra a hűség mi súrolja a határát?”


Vagyok én meg te és nincs más. Az, hogy vannak fiú barátaid nem baj, ha viszont mással flörtölsz az igen.


„Azért mert még nem élte ki magát 25-27 évesen akkor azért nem képes komoly kapcsolatra?”


Ez a kiélem magam dolog egy orbitális libsi baromság, de jó, ha az ember fiatal élje ki magát. Neked volt bő tíz éved kiélni magad. Szánalom amikor bárki ezzel a kiélés dologgal jön harminchoz közeledve.


„Miért nem elég egy nő az életébe?”


Ha olyan az a nő, akkor elég. Te a leírásod alapján nagyon nem vagy olyan.

2014. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Nem is akarok megfelelni neked. :D

Majd találsz magadnak egy átlagos kiscsajt

aki majd jól pofára ejt..haha

mert te leszel kevés neki előbb utóbb ha ilyen unalmas vagy.


Nem is kell nekem kapcsolat!Egyedül is boldogulok.De igen számít aki még nem élt át dolgokat az kíváncsi rá vágyik rá ezért ezentúl 30 felettiekkel fogok ismerkedni aki ad magára és értékeli a szeretetet és vannak érzelmei és nem általánosít.

2014. nov. 4. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!