Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor osszekoltoztetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor osszekoltoztetek az elso hetek hogyan telek milyen volt osszeszokni egymas rigolyait torelalni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szerettem az illetőt és szerelmes voltam bele, akkor könnyű, ha csak szeretem, de nem voltam szerelmes akkor nehézkesen, sok vitával és sértődéssel, no meg hallgatással.
2015. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

izgalmas volt. inkább arra emlékszem, mikor először csináltunk dolgokat együtt.


szépen lassan jöttem rá, mik zavarnak, évek alatt. ezeknek semmi köze a mosatlanhoz, vásárláshoz, rendetlenséghez vagy fogkrémes tubushoz.


most, hogy belegondolok, olyannal költöznék csak össze, aki nem lesz sarkos és rugalmatlan. a háztartásban is zavarna, meg a személyisége más oldalán is.


arra jöttem rá az együtt töltött évek alatt, hogy nem jó mindent előre megbeszélni és beosztani, viszont addig jó szólni, míg valami még csak kicsit zavar.

2015. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mumusan ***** válasza:
Az első hetekben még nem jöttek ki a rigolyák, mert azzal voltunk elfoglalva hogy a másik kedvében járjunk. Csak szép lassan hónapok alatt jöttek elő, de nem volt gáz. Ha valami nem tetszett, akkor szóltam neki hogy esetleg másként lehet-e.
2015. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi nagyon könnyen összeszoktunk, mert sok mindenben hasonló a gondolkozásunk, voltak dolgok, amiket együtt fedeztünk fel, amik meg vannak "rigolyák", nem említésre méltóak. A párom gyakran nyitva hagyja maga után a szekrényajtókat, ilyenkor csak viccesen megdorgálom ("neked az a terved, hogy megfejeljem az ajtót? :P"), és becsukom helyette. Nem csinálok ügyet belőle.
2015. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Éltem rigolyással együtt, nem tudtam tolerálni és szakítottunk.

A párommal semmi olyan nem adódott, ami problémát okozott volna. Két éve élünk együtt és még mindig semmi. Duuurva :D

2015. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
AHogy írták, pont az első hetek a legjobbak. A rigolyák csak lassan, hónapok-évek után derülnek ki, de nálunk nem igazán voltak olyan dolgok, amik miatt veszekedtünk volna.
2015. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elég szar, ha már rigolyákkal kezdődik, akkor menekülj :)
2015. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csodálatos volt az első félév.. Mindent együtt csináltunk. Úgy éreztem,h nincs olyan ember aki boldogabb lenne tőlem. Imádtam,h együt keltünk,kávéztunk,bevásároltunk,beszélgettünk,filmeztünk,nevettünk. Azóta 2év telt el,és minden megváltozott. Házimunka csak rám vár,a párom után való pakolászás már idegesit,együtt nem ülünk le tevezni se,m amit én nézek az hülyeség..stb.stb. Sok vita ellenére még a kapcsolatban vagyok,ugyh egy szavam se lehet,tudom.
2015. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

* Nálunk csodálatos volt az első félév.. Mindent együtt csináltunk. Úgy éreztem,h nincs olyan ember aki boldogabb lenne tőlem. Imádtam,h együt keltünk,kávéztunk,bevásároltunk,beszélgettünk,filmeztünk,nev

ettünk.


Jujj de ismerős ez:)

2015. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de ha az ember tényleg szeret valakit, akkor még a pakolászás is jó utána:D Vagy csak az illatát érezni mikor te otthon maradsz stb:)
2015. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!