Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? 21/L vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? 21/L vagyok 3éve kapcsolatban 1 éve eljegyezve, közös tervek, telek, ház, család, meg vannak/voltak. De úgy érzem, hogy pont ezek a tervek teljesen felőrlik a kapcsolatunkat, csak hajtunk a"célokért", egymást szinte alig látva.

Figyelt kérdés
Amikor meg látjuk egymást akkor is hulla fáradtak vagyunk (nem élünk együtt).És erre jött egy másik aki kedves,figyelmes, észrevesz, törődik velem.Így most itt állok fizikailag fájó szívvel,hogy mit tegyek. Hogy tudnék javítani a régin, vagy,hogy egyáltalán mit tegyek?
2009. júl. 6. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Látod a problémát, ez jó A problémát megoldani kell, nem megkerülni egy másikkal. Lassítsatok! És beszélgessetek sokat.


Amit most leírtál, nagyon sok kapcsolatra igaz, és megöli a szeretetet két ember között. Nem vicc: a párok nagy része egy héten 10 percet sem beszélget egymással (az anyagiak és a teendők megbeszélését nem tekintem szenmélyiségszintű kommunikációnak, beszélgetésnek). Így pedig kiüresedik a kapcsolat - ha nem próbáljátok megmenteni.

2009. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A másik is előbb utóbb ilyen lesz, ezért lehet minden csajt elcsábítani.
2009. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért kéne így lennie,ha mind a ketten tesznek ellen?Én próbáltam tenni ellene,de nem ment,egyedül nem lehet:(
2009. júl. 6. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nah a célokért gurizzatok minden egyes nap..legyetek kettesben figyeljetek egymásra.és ne törödj azzal uj fiuval..koncetráj a régi jó kapcsolatodra.mond meg a párodnak h ne mindig a cél legyen a szemetek elött.szépen lassan minden el fog jönni nem kell siettetni annál rosszab
2009. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!