Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, milyen gyakran alszato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen gyakran alszatok meztelenül párotokkal és akik undorodnak tőle azok miért teszik?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mitől undorodik és ki??
2015. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A meztelenül alvástól.
2015. jún. 6. 13:22
 3/11 anonim ***** válasza:

nem szoktam meztelenül aludni, de ne azért mert undorodom tőle, csak így szoktam meg, így kényelmesebb

ez olyan, mint hogy nyáron is kell egy vékony takaró, anélkül nem tudok aludni

2015. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig meztelenül alszunk, kivéve ha hideg van. De ilyenkor nyáron ez a probléma nem áll fent :)

Itt az oldalon olvastam olyat, hogy azért undorító a meztelenül alvás, mert a lánynak folyása van és akkor az az ágyneműre kenődik. Hát őszintén szólva én ilyet még nem vettem észre :D

2015. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Karesz6969 ***** válasza:
100%
Az nagyon nem ok ha valaki undorítónak tartja a meztelenül alvást....ott már nagyok a bajok....
2015. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiről a 4eske ír az reålis.de ha valakiből folyik valami akkor nem kell full pucéran aludni,ennek nyiván barátja se örülne,hogy össze eni valamivel.


Én is csak akkor alszom pucéran ha marha meleg van,épp nics pirosbetüs nap.

2015. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy itt a jó idő én már meztelenül alszom.
2015. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mindig meztelenül,télen is. Panelban lakunk jó a fűtés.Öcsémis meztelen nyomja,nálunk már természetes...
2015. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs velem a párom, általában fehérneműben alszom, télen a farkasordító hidegben esetleg pólót veszek mellé, de azt is ritkán.

Párom mellett általában lekerül a bugyi is, imádok szorosan hozzábújni, és meztelenül igazi az érzés... :)

2015. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyáron mindig meztelenül alszom.
2015. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!