Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire tartjátok tiszteletbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok tiszteletben a fürdőszobában a privát szférát?

Figyelt kérdés
Tehát hogy ha a párod benn van,fürdik,nyugton hagyjátok vagy állandóan benyitogattok ? Mert én pl. nem szeretem ha a barátom bejön miközben borotválom a lábamat például,nem egy nagy dolog,de szerintem nem rá tartozik.Se rám hogy ő hogyan tisztálkodik,mit csinál.Azt meg végképp nem tudom elképzelni hogy lássa mikor wc-zek,nyitott ajtónál pisiljek például.
2015. jún. 6. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi gyakran mikor beszélgetünk, nyitva hagyjuk a wc ajtót. De soha nem nézzük a másikat pisilni. Zuhanyozni is hagyjuk egymást. Mikor kikiabálok, hogy kint hagytam valamit, akkor is csak beadja, be se néz.
2015. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Már kb minden fürdőszobában végzendő feladat közben látott a párom, engem nem zavar, őt se nagyon, ha én bemegyek.
2015. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
1-es vagyok, amúgy engem nem zavarna csak valahogy ez kialakult. Szeptemberben látni fog szülni, ehhez képest egy zuhanyzás meg pisilés nem sok minden...
2015. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én bárkinél tiszteletben tartom, ha erre vágyik, mondjuk a szüleim kevésbé, benyitnak apróságokért (nem cseverészni meg bámulni, csak ha pl. kell nekik valami onnan, olló, fültisztító pálcika, hajcsavaró, valamilyen kence, amit ott tartunk...), de van a kád előtt függöny, elvileg kulcs is van a fürdőszobához, de az már rég eltűnt, a függöny azért elég. Nagymamámék régebbi házban élnek, falun, ott is zárható a fürdőszoba, és a kulcs is benne van az ajtóban mindig.
2015. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez embere valogatja. Mi lattuk egymast minden kozben. A pisi/kaki oke, hogy ne a masik elott, de a furdest nem ertem. Miert baj? Puceran latott mar, nem? Vagy nem furodtetek/zuhanyztatok meg egyutt?
2015. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem foglalkozunk a fürdőszobai privát szférával, nem is tudjuk, hogy létezik az ilyesmi közöttünk. Egyetlen kivétel a nagywc-zés, akkor tipikusan szeretünk magunk lenni és becsukjuk az ajtót. Zuhanyzáskor tipikusan bemászkálunk a másikhoz, ha 5 évben egyszer nem akarom, hogy csillogó szemekkel nézzen, akkor kiküldöm, hogy gondolkodni akarok vagy ami az igazság. De tipikusan nem zavar, sőt. Én pedig szintén szívesen látom meztelenül őt, úgyhogy ha épp arra járok és zuhanyzik, akkor bemászkálok, elmondom róla a véleményemet (sosetudom megunni a formáit s amióta anatómiát tanulok, mert rajzolok, pláne értékelem), de még arra sem kérek engedélyt, hogy megérinthetem-e (nem hiszem, hogy 15 év alatt lett volna olyan, hogy ellenére lett volna a fizikai kontaktus).

A fürdés egyszerű, szinte mindig együtt fürdünk.

Szőrtelenítésnél pedig segít, az nagy előny. Már aminél persze, a lábamat egyedül is el tudom intézni, ahogy ő is az arcszőrzetét, de bizonyos részeit már nem látja.

2015. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, kicsit túl sok lett a "tipikusan".
2015. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
A fürdőszoba részhez tartozó tevékenységek közben engem nem zavar, ha ott van / bejön, de a wc közben nagyon. Őt nem zavarná az se, de elfogadja, hogy engem igen. Azzal szokott idegesíteni, hogy direkt beszél hozzám amikor wc-re megyek mert tudja, hogy utálom. De nem úgy kell érteni, hogy tényleg nagyon zavar, inkább csak cukkol vele és azt is csak néha.
2015. jún. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Azért ne nyitogassunk már egymásra szarás közben...undorító.
2015. jún. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

amennyire igényli.

én szarás közben is szívesen beszélgetek vele.

2015. jún. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!