Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó párkapcsolatban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó párkapcsolatban élek, de szeretnék egy masszázspartnert, akivel kölcsönösen masszírozzuk egymást, van esély, hogy valaki jelentkezik, akár privát üzenetben is? Úgynevezett "profik" nem hiányoznak!

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztosan naív vagyok, de miért nem mész el egy masszőrhöz? (nem erotikushoz) Ott kisimítják a hátfájásodat, te fizetsz és mindenki boldog és korrekt. A párod tudja, hogy te kvázi megcsalni akarod őt..?
2015. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiányoznak:-) De azért itt akarsz felszedni legalább egyet.
2015. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Kitehetnéd legalább hogy F/L?
2015. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
42%
Szerencsétlen párod:D szerintem lődd le magad és utána masszirozgatás miatt sem fog fajni tobbet a fejed:D gusztustalan emberek lvl 100.
2015. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
masszírozzátok egymást a pároddal, omfg ember!
2015. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
masszázspartner.......szerencsétlen párod, szánalmas vagy, nyomorék
2015. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az összes mocskos fantáziájú erénycsősznek!

Ha nektek a masszázs és a szex ugyan az, arról csak Ti tehettek. Nem tudtok belegondolni egy másik élethelyzetbe, és csak azt lesitek, hogy hogyan tudnátok mást kioktatni, vélt erkölcsi fölényetek birtokában.

Ha egy üzenet nyilvánvalóan nem nektek szól, nem kell rá reagálnotok. Persze, ez nektek nem megy, mert pont erre van szükségetek, hogy "megnyilvánuljatok", mert ezért ültök lesben a számítógép előtt. Ti vagytok perverz, szánalmas lelki nyomorékok. Mellesleg, aki értette a kérdést, privát üzenetben válaszolt, mert nem a szereplési vágy késztette válaszra.

Ha pedig a dühöt az váltotta ki belőletek, hogy esetleg pont Ti lennétek azok a "profik", akiket kértem, hogy kerüljenek, akkor megértem a reakciótokat. Igen, masszázspartnert keresek, nem prostit, és ha esetleg masszőr/masszőz vagy és ezért dühöngsz itt otrombán és gorombán, mert neked a masszázs a megélhetésed, hát tényleg nem téged kerestelek. Bocsi!

2015. jún. 1. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:

De ha titkosan akarsz egy masszázspartnert, akiről nem tud a párod, akkor minek? Komolyan, most azért, mert neked az a preverziód h valaki titkosan megmasszírozzon (akár szex nélkül)? Vagy nem igazán értem....

És ráadásul mi az h kölcsönösen???? Miért nem elég ha ő masszíroz meg....nekem ez vmi beteg perverziónak tűnik (még ha nincs is szex benne).


Megcsalás, mert titkolni akarod a párod előtt...ugyan nem csalod meg, de becsapod....miért nem mondod el neki, ha ez annyira nem nagy bűn???


Ejj de erkölcsös lett itt vki....pedig te akarsz a párod mellett masszírozni vkit, nem mi:D:D:D nyomorék:D

2015. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lásd, mint fent!
2015. jún. 1. 22:02
 10/13 anonim ***** válasza:

De nem írtad le, még mindig, hogy TE minek akarod megmasszírozni a másikat!!!! Az meg, hogy kerülöd a válaszadást egyértelműen arra utal, hogy perverz vagy és társat keresel arra h megcsald a párodat:D


Mi a jó retkes f@.szért van még mindig veled? Jó lenne ha ezt a kérdést látná.....annyira jó lenne:D

2015. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!