Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elhatároztam, hogy napokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy napokon belül eltűnök a párom életéből. Hogyan csináljam, hogy ne találhasson meg, és ne fájjon neki annyira?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk, az első naptól együtt élünk. Most már nála. A testvére és annak a párja is velünk él, illetve a nagyapjuk. Már úgy egy hónapja fontolgatom, hogy eltűnök. Súrlódás van köztem, és a párom tesója között. Most egy ideig nem volt munkám, de mindig igyekeztem valamerre menni, hogy ne legyek itt, pénzt is tudtam innen-onnan szerezni, hogy ne kelljen kérnem, mégis úgy viselkednek velem, mintha valami bárcás lennék. Most van meló, de nem birom ezt. Érzem, hogy megtűrt személy vagyok, dacára annak, hogy amikor kellett segítettem a háztartásban, vásároltam (saját pénzből), csak éppen sokat voltam itt Nnapközben. Egy ismerősömhöz tudok menni, vagy anyámhoz. Más lehetőség nincs. Észrevétlenül akarom ezt a dolgot megtenni. Utána többet úgysem hallanak rólam. Ötletek? És igen, szeretem a páromat, de nem tudunk elköltözni innen, mert tanul, ezt viszont nem szeretném igy folytatni tovább.


22L



2015. jún. 12. 17:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%

Most mit kombinálod meg pörgöd ezt túl?

Legyél már érett határozott ember.

Mond meg neki h ennek vége ezt te nem bírod, részedről annyi és hazaköltözől.

2015. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

Mi ez a sunyi undorito viselkedes?

Ember legyel, ha mar eddig is az voltal es mondj el mindent a parodnak majd csomagolj ossze es menj el.

2015. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Az nem méltóságteljes, ha sunyítasz és titokban elhúzol, a barátod meg azt sem tudja, hogy élsz-e vagy halsz.


Tán ő is ezt érdemli?


Nem értem minek csinálod ezt a fesztivált. Mondd meg a barátodnak, hogy te ezt nem bírod tovább, elköltözöl. Aztán ha nagyon teperne utánad, akkor meggondolhatod, hogy adsz még egy esélyt a dolognak, de semmi esetre se úgy, hogy összeköltöztök hozzá.


Ne legyél már ennyire gerinctelen. Nincs undorítóbb annál, mint mikor valaki üzenetben, telefonon szakít, vagy ami még durvább, egyszerűen csak tovább áll.

2015. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%

Méltósággal, titokban? Lol. A kettő kizárja egymást.

Ne csináld, fájni fog neki. Mondd el, hogy nem akarod így csinálni tovább, és elmész. Ennyi.

2015. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ne titokban menj el, hanem jelentsd ki kerek perec. Titokban elmenni a legundorítóbb dolog. Nézz szembe a pároddal és mond meg hogy vége.
2015. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van magyarázathoz.

Fordított esetben, ha a barátod lépne ki egyik pillanatról a másikra, magyarázat nélkül az életedből, neked hogy esne?


Ha már élőben nincs bátorságod, legalább egy levélben írd le neki.

2015. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mit kell titkolózni? Korlátoznak vagy fogvagy tartva vagy mi? Megmondod, hogy elmész és kész. Ennyire egyszerű.
2015. jún. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Pf méghogy méltósággal titokban. Inkább füled farkad behúzva elmenekülsz mert ez az. Ne áltasd magad. Amit csinálni készülsz az nem egyenes emberre vall.

Mond meg, hogy mész és kész. Összecsomagolsz és elmész kész.

2015. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

megmondod hogy elmész.


megkérsz valakit szépen hogy segítsen elcuccolni onnan


egyszerű szerintem

2015. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Méltósággal, titokban?!


Ha lopva mész el, az gerinctelen, és sunyi, nem méltóságos...


Mondd meg nekik, mi a szitu, és felemelt fővel húzz el, ne fű alatt, mint valami patkány.


De pze egyszerűbb minden indok nélkül lelépni, a gyáva emberek mind ezt teszik.

2015. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!