Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhatároztam, hogy öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy öngyilkos leszek, mivel az életemben semmi öröm nincs.26 éves vagyok, szűz, és mindezidáig minden nő brutálisan visszautasított. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 14:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim válasza:
59%
Brutálisan?Miért,mit csináltak?
2014. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
79%
Én biztosan nem dobnám el magamtól az életet...
2014. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
58%

Fellapoznám a kvakeresőt, és csapnék egy görbe pénteket.


Hogy szeretnél amúgy öngyilkos lenni, hátha segíthetünk,?

2014. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
59%
Én tudok örülni bárminek. Most ha a csajok nem értékelnek azért megérné? De komolyan? Tuti nem. Amúgy meg úgy is jön egy aki értékel úgy ahogy vagy! :)
2014. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 WheneverYouWant ***** válasza:
62%
Az életben a Nő és a Szex ha úgy nézzük egy örömszerzési forma. Ha nem megy akkor keress mást ami boldoggá tesz. Amiért érdemes élni... millió egyezer ilyen dolog van.
2014. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim válasza:
73%
Hát jusztis nem lennék öngyilkos! Csak azért is megmutatnám a nőknek, hogy vagyok valaki. Elkezdenék edzeni, még jobban adni magamra és egy kicsit önző is lenni. Valószínűleg azért utasítanak vissza a nők mert túl jószívű vagy és ezek szerint túl éretlen nőkkel kezdesz mert egy érett nő, nem a rosszfiúkat akarja hanem a jókat. Vagy a másik lehetőség, ha esetleg jól nézel ki és adsz magadra, akkor meg más a baj. Először is keresd meg, hogy mi veled a probléma ami miatt visszautasítanak, majd kompenzálj rajta. :) Nem hinném, hogy tényleg senkinek sem kellesz...
2014. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
62%
A következőt elgondolkodnék hogy hol a hiba. Napokig írhatnék de fáradt vagyok fogalmazás sem megy. Csak gondolkodj el, nézzél tükörbe , válts stílust légy határozott stb.. De semmiképpen sem legyél öngyilkos főleg nem egy büdös k**rva miatt sem. De ha nem jönne össze akkor menj el r*bancokhoz és éld az életet . Rengetek jó dolog van az életben e miatt gyáva mód feladnád. Hajrá!
2014. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:


Egész életemben nemcsak hogy nem szexeltem, hanem ami még fájóbb, senkitől sem kaptam soha érzelmeket (családomtól sem).


Másrészt a nők minden szempontból megaláznak, mások előtt is. Nemrég udvaroltam egy lánynak, és egy aljas nőszemély, aki korábban visszutasított, közelte a lánnyal a jelenlétemben, hogy ne álljon szóba velem, és mondott rólam pár hazugságot. Szép kis nők.

2014. ápr. 11. 14:09
 9/64 anonim ***** válasza:
59%
Akik meg azt írták hogy legyél öngyilkos azok szegények még nálad is szánalmasabb lények! :)
2014. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
60%
Tolem kapsz erzelmeket dobok egy smileyt :D
2014. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!