Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire van valóság alapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kókuszlány kérdése:

Mennyire van valóság alapja annak hogy az ember párja egy olyan helyen dolgozik ahol a munkahely megszabhatja hogy összeköltözhetnek e?

Figyelt kérdés
Leellenőrzik hogy az adott illető párja nem törvény sértő..gondolok pl erre

2015. jún. 16. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom pont emiatt nem akar veled össze költözni, mert ilyen kis minden lében kanál vagy.
2015. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a belbiztonsági, titkosszolgálati szervek oda figyelhetnek az ilyenekre. Ne legyen az illető támadható, zsarolható. Nyílván, ezek nem nyílvános intézkedések.
2015. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Termeszetesen nem mondhatja meg, h hol dolgozik, ugye? Tipikus. En kirugnam a kamugepet.
2015. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyen dolgozik, ahol valamiféle nemzetbiztonsági ellenőrzésnek vannak alávetve a dolgozók, akkor van ilyen. De akkor sem "megszabják", hogy összeköltözhetnek-e, csak ellenőrzik, és ha nincs rendben az illető, akkor lehetnek gondok.


Mondjuk ha titkosügynök a párod, akkor esetleg konkrétan megszabhatják azt is, hogy összeköltözhet-e veled.

2015. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom hol dolgozik , nem kamugép! Csak nyilván első fura ezt hallani hogy valami ilyen szövevényes.Nekem most albit kell váltanom szeptemberig és felmerült az összeköltözés kérdése .A kockázat az hogy a lecsekolásom eredménye 2 hónap és nekem szeptemberig kell új helyre költöznöm.
2015. jún. 16. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a cége fizeti neki a lakást, simán beleszolhatnak. Amúgy nem értem miért lenne rá okuk...

De azt nem lehet amúgy hogy simán elcsövelsz nála őszig? Az nincs messze, minek bejelenteni?

2015. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan Amerika, de nekem keresztanyám úgy mehetett hozzá a férjéhez (aki amerikai), hogy az egész rokonságot lecsekkolták, mert valami elég magasrangú katonai ügyész volt a fazon olyan ügyekkel és tudással, hogy csak annyit árulhatott el a munkájáról, hogy katonaságnál ügyvéd és néha eltűnt hónapokra kiküldetésre. Szóval a fene tudja, hogy tényleg ügyvédeskedett vagy más csinált. :) (mert tényleg ügyvédi diplomája volt amúgy)


De pl én most egy olyan pénzügyi cégnél dolgozom (páncélkocsikkal szállítják pl a pénzt), ahol kb a bugyiméretemet is meg kellett adnom a felvételi elbeszélgetésen illetve a páromét, és a szüleimét, testvéreimét. Munkák fizetéssel, hitelek, ingatlanok, autók, hogy ebből kiderüljön esetlegesen zsarolható vagyok-e vagy rászorulhatok mellékesre.


Szóval ha olyan helyen dolgozik én simán el tudom képzelni, hogy megszabhatják, hogy összeköltözhettek-e, valószínűleg a munkaszerződésében is szerepel a titoktartás miatt, mert ők nem tudhatják, hogy nem valami moszkvai kém vagy (háhá, bocsi, sok kémfilm), aki csak eteti a pasit a szerelemmel, hogy aztán fondorlatos női praktikákkal kiszed belőle min dolgozik, esetleg a munkahelyi gépéhez is hozzáférhetsz ha nem elég elővigyázatos és így tovább :)


Sajnos vannak olyan munkák, amik annyira titkosak, veszélyesek, hogy megkövetelik a dolgozó ilyen szintű "felügyeletét".

2015. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Katonaságnál ez van nálunk is.Kis aranyosan lecsekkolják a rokonokat,meg a közeli embereket.
2015. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az összeköltözést nem szabhatják meg. De leellenőriznek.
2015. jún. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!