Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Utálom a barátnőm kutyáit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a barátnőm kutyáit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még a szüleinél él, van nekik 5 kutya, mind palotapincsi. Eleve utálom ezt a fajtát, nem tudom miért de sose volt szimpatikus, de ők odáig vannak értük.


Természetesen bent vannak a házban, az egyik olyan hogy mikor eszünk mindig hangosan ugat az asztal alatt. A másik a barátnőmmel szokott aludni mikor én nem vagyok ott és mindig szőrös az ágy. A harmadik félévente fial, hol a fiától, hol nem... A negyediket meg mindig nézni kell hogy milyen cuki (az anyósom felszólítására). Az ötödik az a legnormálisabb vele nincs is semmi baj.


Szeretem a barátnőmet, nem akarom emiatt elhagyni, de ez akkor is túl sok nálam. Szeretem én a kutyákat, nekem is van egy foxim, de ő egész más.


Próbálok minél ritkábban náluk lenni, de az megoldhatatlan hogy szinte soha ne legyek ott. Próbáltam már megbeszélni a párommal, de nem lett jó vége, eleinte betartotta hogy nem alszik a kutyával, de továbbra is ki-ki huzogatok néhány kutyaszőrt a számból reggelente. Az anyósom se örült neki, hogy én nem szeretem a kutyáikat.


Az lenne a kérdés, hogy ti mit tennétek a helyemben? Jelenleg próbálom nyelni a békát, de nem fog menni hosszútávon.



2015. jún. 17. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

5 kutya? jesszusom...

Nekem is van egy tibeti terrierem de nem igazán aludnék vele.A kutya az kutya és hagyni kell, hogy az is lehessen. Egy szem kutyám igényeit se győzöm energiával ez már nem a normális kategória. Sokat szerintem nem tehetsz ők ilyenek és ezt szerintem tudtad is a kapcsolat elejétől. Max. annyiban egyez ki vele, hogyha ott alszol akkor hagy kaphass frissen húzott ágyneműt vagy pl. nálunk barátomnak van egy sajátja és ha nem alszik itt akkor elteszem az ágytartóba ez nem működne nálatok is?

2015. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Hulye csalad. Nalunk kinti-benti a kutya, de az agy tilos, a haloszobakba is max. akkor johet be ha elotte furdetve volt, + a fajtaja miatt nem hullik a szore. Szoval nem kicsit lehet ez idegesito, irom ezt kutyatartokent. A masik meg, hogy elegge alacsony lehet az ertelmi szintjuk, ha hagyjak egymas kozott parosodni oket, arrol nem is beszelve, hogy a baratnod se kepes kompromisszumot kotni veled. Hagyd ott.
2015. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ők is kiakadnak elég gyakran hogy már nem bírják a kutyákat. Aztán öt perccel később: "nézd fifit hogy csóválja a farkát óóóó de cukii. hallod nézd már!!"


amikor összejöttünk még csak 3 volt és a sunyik akkoriban direkt kint tartották őket mert tudták hogy szerintem akutyának kint a helye és nem az asztal alatt meg az ágyban. Aztán mikor jött az eső meg a hó ugyebár szegények megfáznak, hagy jöjjenek be... Érdekes az én foxim 1 cm-es szőrrel nem fáznak, na mindegy is.


Támogatom az ágyneműs ötleted, tényleg kreatív és abszolút nem nagy dolog, nem is tudom eddig hogy nem jutott eszembe..

2015. jún. 17. 23:50
 4/10 A kérdező kommentje:
A család szerintem se komplett, de nem lehet mindenki egyforma.. Nem is az anyósom társasága miatt vagyok a barátnőmmel, hanem miatta, hiszem hogy meg tudom változtatni. Mindegy, lehet egyszer kiakadok és elhúzok :D Ja igen a szuka kutyát a saját kölke csinálta fel, persze úgy hogy ők nem látják, mert ha rajta kapják akkor rászólnak én meg csak fogom a fejem és mondom hogy ez durva és az se tetszik nekik.
2015. jún. 17. 23:55
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ebben a sztoriban az egyetlen pláne az volna ha te lennél a csaj...
2015. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
En is utslom a palotaponcsiket. Nekem is foxim van , hullik a szore es mindig vele aludnek , ha nem ugrana le az agyrol. :) :(
2015. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Én allergiás vagyok a kutyaszőrre, szóval a kérdésedre a válasz: nem hogy nem aludnék a kutyás ágyban, de a házba se nagyon mennék be.

Komolyan, aki kutyával alszik, az a csirkét / választási malacot is befekteti maga mellé?!

2015. jún. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk kinti-benti macskáink vannak. De a hálószoba egy az egyben tabu. A szódásüveg fantasztikus nevelő eszköz, ráadásul az előszoba fugáját is szépen tisztán tartja. :)

A lányom ágyánál elég volt megrázni az üveget. A konyhán csak felügyelettel lehetnek.

Akárhogy szereti, egy állat mindig állat marad. Az pedig, hogy állat saját kölykével szaporíttatják a nőstényt egyenesen beteg. Gondolom jó pénzért eladják a "fajtatiszta, de törzskönyv nincs" kiskutyákat.

Az ilyen embereknek azt is megtiltanám, hogy hangyafarmjuk legyen!

2015. jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van egy kutyám, közepes testű, benti kutya. Ivartalanítva van, én már emiatt is összevesztem volna a családdal. Vannak rosszabb napjaim, mikor jól esik, hogy befekszik mellém az ágyba, de mikor a barátom először átjött, nem engedtem fel. A barátom kezdeményezett, és hívta fel az ágyra, azóta is akkor jön fel, ha ő ott van, mikor ő hívja.

Egyébként is az enyém jól nevelt, illedelmes, a kaja miatt se rinyál, főleg ha tudja, hogy egyébként sem az övé.

2015. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de nem egészséges hogy a kutyák bent vannak a lakásban, nem bírnám elviselni
2015. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!