Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha utálom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha utálom az embereket?

Figyelt kérdés
Még eddig egy fiúnak sem voltam, és soha senki nem szeretett. Ha már valakinek egy kis bizalmat is szavazok rögtön visszaélnek vele. Mindig csak csalódok az életben, pozitív dolog nem történt velem soha.
2015. máj. 21. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Próbálkozni kell :) Nem mindenki ilyen. Rossz embereket fogtál ki eddig sajnos ezek szerint
2015. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mumusan ***** válasza:
Az utálás elmúlik mikor pozitív élménnyel gazdagodsz. Az idő múlásával az ember képes lesz kiszűrni azokat akik megbízhatóak.
2015. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amíg saját magadat sem szereted, mást sem vagy képes.
2015. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De én mindig csak csalódtam és nem hiszem hogy ezek jobb lenne. Állandóan itthon vagyok, már még embereket is utálok látni.
2015. máj. 21. 13:49
 5/14 Mumusan ***** válasza:
Lépj beva fajtamentőkhöz...akkor megtapasztalod mi az igazi emberutálat. Hidd el, a piszlicsáré kis ügyeken nem kell kiakadni, antiszociálisnak lenni. Meg túl sokat agyalni baromságokon. Kösd le magad, sportolj, legyen hobbid. Aztán az emberek se tökéletesek, ahogy te sem.
2015. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mumusan ***** válasza:
*be a
2015. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A rinyáláson kívül mikkel próbálkoztál eddig? Annyira nem értem, ez a FELNŐTT párkapcsolatok kategória. Felnőtt nőként így éled az életed? Brühühü, brühühü,... ??? Most komolyan, nem érzed, hogy ez mennyire nem vonzó? Milyen így a kisugárzásod? Mennyit mosolyogsz? Hogy építesz kapcsolatokat, barátságokat? Nem azokban van a hiba, akik menekülnek az ilyen emberektől, hanem benned, amiért nem változtatsz. És a változáshoz nem kell párkapcsolat!!! Elsősorban TE kellesz, elhatározás, terv és ahogy elnézlek, egy jó pszichológus, és SOKKAL kevesebb rinyálás! Kiegyensúlyozott, mosolygós, vidám, barátságos személyiségek fogják meg a srácokat, nem az, hogy játszod az áldozatot! N31
2015. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Tok mindegy, ha rinyalsz, vagy nem, mert akkor meg bekepzeltnek fognak tartani. Az embereknej semmi semmi sem jo, itt is, amikor lattam onbizalommal rendelkezo kerdezot, valaszolot, le lett pontozva mindig. Semmit ne tegyel, szard ke oket.
2015. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De igen, történt, csak észre sem veszed, mert azt hiszed, hogy természetes. Amiken te rinyálsz jelenleg, azok óriási nagy semmik.
2015. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

"

Tok mindegy, ha rinyalsz, vagy nem, mert akkor meg bekepzeltnek fognak tartani"


Azért a kettő között még van pár állomás! ÚGy hívják pl. hogy egészséges önkép, önbizalom, határozottság. Nem kell száz haver, egy-két jó barát elég, minőségi hobbi, amiben jól érzi magát, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhat, megfelelő munkahely, rövid és hosszú távú célok, jóval kevesebb önsajnálat, és akkor jééé, másképp fog kinézni a világ is, és benne az emberek!

Amíg valaki ül otthon, és szidja a többieket, csak azért, mert képtelen beilleszkedni, addig semmi nem fog változni. Nem a világ és az emberek szemetek, ha nem kopognak be hozzá külön, hogy nah, évek óta ott ülsz, gyere már ki és ismerkedjünk! ÉRdemes legalább önmagával szemben őszintének lennie! Tedd fel magadnak a kérdést: Te jól éreznéd magad olyan ember társaságában, aki ilyen borúsan, mérgesen és puffogva éli az életét? Keresnéd a társaságát?


Csak magadnak köszönheted hogy ott tartasz, ahol.

Átverni is csak azt lehet, aki hagyja magát.

Minél előbb felismered a saját felelősséged az életed alakulásában, annál előbb képes leszel változtatni rajta!

2015. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!