Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, tudtok egy fiúbarátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudtok egy fiúbarátotokra "pótlékként" tekinteni?

Figyelt kérdés

van egy lány, akinek nem túl jó kapcsolata van most (a pasi nem foglalkozik vele), ilyenkor lányok hajlamosak vagyok "pótlékot" keresni?


A lányka a múltkor az esernyőm alatt belémkarolt, abba a karomba, amivel tartottam. Buliban rámakaszkodott, és feltette a nyakamba a kezét, kb: igy [link]


ezek persze lehetnek jelek, de most arra gondolok, mi van, ha csak pótlék vagyok éppen? Hisz a "barátjával" egy magasságú vagyok, azonos hajszin, azonos szemszin - persze ez igy f..ság, mert ez csak külcsin, mégis belémhasitott, hogy éppen azt képzeli el, hogy őt szorongatja... ilyen lehetséges?


2015. jún. 18. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
jó vicc azt hiszed a haver csaj 1 gyengéd pillanatába az ágyadba köt ki? jó vicc
2015. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagy dicsőség pótléknak lenni
2015. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán csak a szeretetéhsége mutatkozott meg ilyen formában nála, tekintve, hogy a kapcsolatában elhanyagolják. Ezt így még nem hívnám pótlékkeresésnek, egyszerűen csak szüksége van egy barátra, aki tartja benne a lelket. Szerintem.
2015. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok. Persze ez pasiknál működhet, hogy "oké, távol van a barátnőm, ott egy másik nő, jobban néz ki, szoritsuk magunkhoz, és akkor el is felejtkezem róla" - de szerintem nőknél nem igy működik...
2015. jún. 19. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
A friend az friend és soha nem lesz nálam belőle boyfriend. Ezt mutatja a barátzónából való nehéz kijutás is a többi lánynál.
2015. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én másfél évig távkapcsolatban voltam, és rohadt nehezen viseltem, hogy ritkán találkozunk. Több fiúbarátom is van, simán megöleltem őket barátilag, és semmi több.
2015. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azért belémkarolni és a nyakamat - hajamat birizgálni azért több ennèl
2015. jún. 19. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Több.A végén nagy botrány lett.

De nagyon jó volt az az időszak.

Nem.Nem őt.Téged szorongat.Tudja ő is,de hát mért is ne,végülis csak ,,belédkarolt".

Pedig érzi.

2015. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érzelmi támasz vagy, semmi más. Kihasznál téged érzelmileg, de testileg semmit nem fogsz belőle kapni, soha.
2015. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!