Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után vigaszból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után vigaszból, pótlékként összejöttem egy sráccal de ő meg belém szeretett. Most mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt. Én nem akartam őt komolyan, csak unaloműzésre, elmenni ide oda, szexelni. Tudott mindenről a kezdetekkor, hogy most szakítottam sok éves kapcsolat után, de ő mégis belém szeretett. Viszont én bárhogy próbálkozom nem tudom őt szeretni. De megszabadulni sem tudok már tőle, mert egy helyen dolgozunk, fenyeget és zsarol hogyha szakítok vele akkor megkeseríti a munkahelyi életemet stb.
2013. dec. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy kell neked. Büdös ringyó. Így karácsonykor!!! HEHE!
2013. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Edd meg amit főztél.
2013. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
zsarol? na akkor tényleg nagyon szerethet...
2013. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ringyó :$
2013. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szakíts vele. próbálkozz mással,majd leszáll rólad
2013. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pech,ezt az elején tisztázni kellett volna. Hagyd ott,majd lerendezitek a munkahelyen.
2013. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
megérdemled.
2013. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

tényleg hagyd ott, kicsit meg is érdemled, de nem lennék emiatt gonosz veled, csak nem tudtad mit csinálj, jól van na. ne félj tőle, attól rosszabb, mit tudna csinálni mégis, kis áááhhh, elvégre ő szerelmes, kicsit alázd meg ha ketten vagytok, vagy próbáld úgy forgatni, h ő ne szeressen téged (mint az A neve Earl-ben Caterina vagy hogy híjják, büdösen sexelt a dagival és az kiábrándult belőle, persze ez vicces, de működhet, és utána nem kell rossul érezd magad mert csak azért csináltad úgy, hogy lerázd)

Mindenképp szakíts vele.

2014. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!