Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most mégis hogy éljem túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis hogy éljem túl, hogy vége? Tudtam, hogy ez lesz, de hittem a kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Ma van 8 hónapja, hogy a párommal együtt vagyunk, ez idő alatt gyakorlatilag egy napot sem voltunk külön. Most el kell mennem messzebbre dolgozni, plusz a nővéréékkel élünk, és ki vagyok utálva. Ma pl azért vagyok görény, mert nem főztem. Mindegy, ez nem számít, megszoktam, hogy semmi nem elég jó, amit csinálok. A párom pedig kijelentette, hogy nem tud megvárni engem, szex nélkül nem bírja ki. Én meg azt hittem, szeret annyira, hogy kitartson mellettem. Hogy mondjam meg neki, hogy ez nagyon fájt, és ezzel vége is? Most boltban van, 20 percem van rájönni, hogy lehetek kíméletes.


21L 20F



2015. jún. 23. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, jaj milyen szép tejet vettél, ba*d meg, hogy lehetsz ekkora görény. Vége, viszem a cuccaim, szevasz.

(nyilván kezdj pakolni)

2015. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na hát erről szoktam beszélni, hogy a párkapcsolatok 98%-a valójában csak szexkapcsolat. Nem is szeretett, csak a tested miatt volt veled...
2015. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a nővére általi csesztetés már hónapok óta tart. Azelőtt meg "te vagy a legjobb barátnőm", meg ilyenek mentek. Mostanra viszont nincs belőlem haszon, mert nem adom neki az összes ruhámat, meg nem vagyok cseléd.
2015. jún. 23. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell érzelmeskedni ha ő ilyen veled szemben.Mosolyogva kell neki mondani hogy jól van Drágám,sok sikert az életben,én lépek ebből a carból amiben ti benne vagytok,sokkal jobb helyem lesz máshol.Arrivederci,többet ne keress,itt végeztünk.
2015. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már tudom, hogy nem szeretett...De hittem benne, mert sok olyan helyzetben mellettem állt, amiben egy szexpartner nem maradna a közelben. Az a baj, hogy én szeretem. Ahogy ismerem magam, hamar túlteszem magam rajta, de nyomot hagy.
2015. jún. 23. 18:51
 6/6 horikarkarka válasza:
hogy mondtad el végül? mi lett a befejezése a dolognak? gondolom abban a percben minden voltál csak nem szép és jó és aranyos :D
2015. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!