Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Belemennél egy ilyen baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen baráti együttéllésbe?

Figyelt kérdés

Van munkám, de nem keresek eleget egy saját albérletre, és szakítófélben vagyok. Egy barátom felajállotta, befogad ingyen, nem kell lakbért fizetnem, csak a saját dolgaimat, meg persze ha vállalom a teljes házimunkát (főzni ő is tud), ne neki kelljen.

Szexről szó sincs, mielőtt valaki erre gondolna.


21L, 27F


2015. jún. 25. 15:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
együttélésbe
2015. jún. 25. 15:29
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Nekem jobb ajanlatom van: velem szexelhetsz is, a tobbi dolog maradhat :)))
2015. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Maximum átmenetileg, amíg nem találok pl kiadó szobát vagy albérletet lakótárssal vagy valamit. Nem szívesen laknék barátnál se ingyen, ha cserébe bejárónőt kell játszanom...
2015. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha rá lennék szorulva, ilyenbe belemennék.
2015. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Belemennék,jó megoldás lenne neked átmenetileg.
2015. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Átmenetileg tökéletes megoldás, mindketten jól jártok. Ha a saját szobáját takarítja, igazából nincs sokkal rosszabb dolgod, mintha egyedül laknál egy albérletben, felmosni, wc-t pucolni, ablakot mosni stb akkor is ugyanolyan gyakran kell, ha csak te laksz ott. Ha nagyon redvás a gyerek, akkor nem, de egy normális 27 éves pasi már szerintem képes nem túl nagy mocskot hagyni.

Ha megkeresnéd rá a pénzt, akkor persze kellemesebb, ha nem kell más után takarítani, de ha végiggondolod, hogy ez mennyi plusz meló és mennyibe kerülne ha kéne lakbért is fizetned, szerintem jobb órabér, mint amit a munkahelyeden kapsz (ha nem jön ki belőle egy albi).

Szerintem tényleg csak segíteni akar, a házimunkás rész meg egy rész lustaság egy rész kedvesség, mert így nem érzed magad annyira... hogy mondjam... eltartva? Nem ez a jó szó de talán érted. Szóval így nem hat annyira ingyenélésnek, mert valamit te is adsz cserébe, így a lelkivilágodnak jobb. Meg nem kell aggódnod, hogy vajon mit akarhat, miért éri ez meg neki.

2015. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Így biztos nem vállalnám be. Ha én valakivel együtt lakom, akkor úgy akarok vele lakni, mint lakótárs, aki egyenlő arányban száll be a költségekbe. És nem házimunkáért cserében szeretnék lakni valahol.

Ha saját albérletre nincs is pénzed, de egy felet csak ki tudsz te is fizetni, nem? Inkább költözz össze valakivel, aki nem háztartási alkalmazottat keres, hanem igazi lakótársat.

2015. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Akik lepontozták azokat, akik szerint ez megéri, laktak már albérletben más emberekkel? Szinte mindig van valaki, aki a házimunka nagyobb részét csinálja, mert az ő ingerküszöbe a legalacsonyabb a koszra. Az elején még van hiszti, könyörgés, fenyegetés, beszélgetés, normális kérés, kinél mi, aztán úgyis az a vége, hogyha őt zavarja, megcsinálja. A másik/többi ember meg vagy belemegy és hamarabb megcsinálja ezeket a dolgokat, mint ahogy neki igénye lenne rá, vagy egyszerűen csak élvezi a helyzetet. Ez utóbbi elég gyakori... Előbb-utóbb ő is megcsinálná magától, de addigra mindig kész van. Akkor meg jó neki így is. Csak ebben az esetben mindenki ugyanannyit fizet, és aki többet takarít, az állandóan kihasználva érezheti magát. Vagy nem, van akit ez egyáltalán nem zavar. Ha a kérdező összeköltözne a sráccal és fizetne neki lakbért, akkor is tök ugyanannyit takarítanának mint ezzel az egyességgel. Két-három hónapig nem, de utána úgyis ez lenne. Nem tudom, h pl. a srác ruháinak mosása beletartozik-e az egyességbe, felteszem nem, de ha ilyenek is vannak benne, akkor már persze necces a kérdés, de amíg csak a közös használatú dolgok takarítása, mi a baj? Az elvek? Hogy én aztán nem leszek bejárónő? Mert aztán bejárónőnek lenni olyan rohadt megalázó... Pont ugyanolyan munka, mint szalag mellett dolgozni vagy pénztárosnak lenni. Nem az átlag ember álommunkája, de nem különösebben rohadtnehéz és nem jár olyan lelki sérülésekkel mint elmenni kurvänak. Nagyon sok ember jár úgy, hogy valamikor az életében egy ideig takarítania kell, mert csak olyan munka volt és kell a pénz. Mitől lenne rosszabb az, hogy ezt ilyen megegyezésen keresztül csinálják? Akkor a srác fizessen neki a házimunkáért, ő meg ebből a pénzből vissza az albérletért... Csak akkor a srác jár jobban, mert egy albi többe kerül mint egy bejárónő. Nem az élete végéig kell ezt csinálna, csak amíg nincs jobb megoldás. 21 évesen szerintem simán ki lehet bírni.
2015. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"Szexről szó sincs, mielőtt valaki erre gondolna. "


Még

2015. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

na de hé, itt mindenki hülye?

napnál világosabb, hogy a srác rá fog mozdulni a csajra, ezért a látszólag korrekt ajánlat. olyan hülye nem lehet senki, hogy ezt ne vegye észre, komolyan...INGYEN NEM KELL LAKBÉRT FIZETNEM...E a kulcsmondat.

De persze, menjél bele kislány, majd pár év múlva nem leszel ennyire naív

2015. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!