Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennél egy párkapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy párkapcsolatba, ha már 3 hét után hiszti van?

Figyelt kérdés
30 feletti, elvált férfi vagyok, aki megégette már magát párszor. Megismertem egy szintén elvált 30 fölötti nőt egy hónapja. Ő is 15 év házasság után van, én is kb annyi. Vannak tapasztalataink mindkettőnknek. Viszont rólam annyit kell tudni, hogy egy bulizós fickó vagyok, aki elég szabadelvű. A szabadelvűség ellenére hűséges vagyok, ha valakit a páromnak tekintek, akkor nem csalom meg. Viszont nem akarok egy rövid pórázos zárkózott párkapcsolatot. Szeretek bulizni járni, sok nőbarátom is van, simán belefér hogy felmegyek a lakásukra beszélgetni, vagy elmegyek egy koncertre, szórakozóhelyre úgy, hogy a barátnőm nincs ott. Nem direkt kihagyva őt, hanem ő ha dolgozik, a gyerekeivel kell lennie stb, nincs ideje. Namost én a legelső perctől kezdve ezeket el is mondtam a barátnőmnek. Mondtam, hogy így élek, kérdeztem, hogy el tudja-e ezeket fogadni. Ő azt mondta, hogy igen, elfogad olyannak, amilyen vagyok. Így én nem átallok kitenni akár a facebookra is olyan képeket, ahol együtt mutatkozom nőkkel férfiakkal vegyesen. A barátnőmet is igyekszem minél több ismerőssel, baráttal összeismertetni. Viszont az a baj, hogy a "lány" nem bír magával. Egyfelől nekem sok az, hogy még csak pár napja ismertük egymást és már végleges párkapcsolatról beszélt, aztán az, hogyha úgy élek, amit tud, azért a nemtetszését leveszem. Magával is viaskodik, szerelmes belém, ez jó, úgy látom, hogy próbál elfogadni, de zsigerből nem megy. Ő mást akar, mint én. Ő komoly, zárkózott párkapcsolatot szeretne én meg egy kellemes (de hűséges) szabadidős laza kötetlen kapcsoaltot, hogy amikor tudunk, együtt töltjük az időnket, de emelett megvan mindenkinek az élete, nem lógunk örökké egymáson. Ő szóbelileg ezt fogadja, de a tettei alapján nem. Annyi hiszti, negatív megjegyzés jön tőle, hogy miért megyek a barátokkal bulizni vagy miért megyek fel egy nő lakására. Pedig nem árulok zsákbamacskát, sőt, ha neki így nem vagyok jó, én nem erőltetem a kapcsolatot. De nekem ezek vészjósló jelek, hogy alig pár hete ismerjük egymást és már megy a féltékenyledés, mi lenne itt, ha szorosabbra fűznénk? "Asszony vár a sodrófával effekt?" - kell ez nekem? Ki mit tenne? Őt se akarom sem megalázni, sem megbántani, de az én 15 éves lekozmálásom, ami csúfos szakítással ért véget tavaly, ezt hozta ki belőlem. Nem vagyok társfüggő, önálló vagyok. Szingli életet viszek. Egy "barátság extrákkal" és hűséggel belefér, de több nem.

2014. aug. 31. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

tl;dr

Címre válaszolva: kizárt.

2014. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem. Alkalmatlan vagy kapcsolatra( pedig én egy abszolút szabad lelkü ember vagyok, és hasonló gondolkodásu mint te, már mint a menőkét illetően).


Jó haver vagy, esetleg barát már ha kiérdemled ezt a titulust(extrák nélkül) de kapcsolat az nem.

2014. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ráadásul hiába hangoztatod hogy hűséges vagy, pont hogy az a tipus vagy, aki nem csábit másokat, de hagyja, hogy elcsábítsák. És ez a legrosszabb, mert hogy a mindenkori aktuális barátnőd, hamar ott fogja magát találni, hogy a levetett exeid őt fogják névtelenül hivogatni, és csesztetni, mint férjraboló, meg pasiraboló szemét stb...meg hisztérikák fröcsögését meg piszkjálódását kinek van kedve hallgatni miattad?
2014. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
semmi értelme a kapcsolatatoknak. teljesen mást akartok, kerestek
2014. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as, biztos, hogy ide akartad írni? Nem egy másik kérdéshez, csak itt landolt?
2014. aug. 31. 15:53
 6/13 anonim ***** válasza:
5 Ez neked lett szánva, nem ment mellé.
2014. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Annyiból látod rosszul, hogy én, ha valakit a páromnak tekintek, mégha nem is ülök örökké a szoknyáján, tényleg nem csalom meg, nem vagyok csábítható. "Darabszám" tekintetében pedig nem volt sok párom. És nem ismerik egymást, semmi olyan nincs, mint amit írsz.


Ráadásul a kérdés lényege az volt, hogy érdemes-e egy olyan nővel belekezdeni egy kapcsolatba, akiről lerí hogy sokkal szorosabbat akar, mint amit tőlem kaphat. Még akkor is lerí, hogyha szóban mást mond.

2014. aug. 31. 16:41
 8/13 anonim ***** válasza:

nem neked való ez a nő, tiszteld annyira, hogy elengeded, csak szenvedne melletted.

22l

2014. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7 Miért nem jó neked egy kicsit egyedül? Szabad vagy mint a madár? minek nyüg?:
2014. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, pár dolgot leírnék, mielőtt szarráoltanátok.


Én éltem párkapcsolatban. Voltak együttjárós barátnők is, volt hosszú házasság is. Sajnos azok a nők, akikkel szorosabbra fűztem a kapcsolatomat, mind azt tették, hogy miután "birtokon belül" érezték magukat, szépen finoman elkezdtek megpróbálni megváltoztatni. A legutolsó hosszú kapcsolatom, amibe fiatalon ugrottam bele, 15 évig tartott, egy bő éve lett vége, ott is az volt. Az elején nagy duma, hogy nem akar leválasztani a barátokról stb. De amikor benne voltunk, akkor már ment a dolog, hogy összejövetelre menve már odafele jött a kérdés, hogy meddig maradunk. Ha meg egyedül akartam menni, akkor húzta a száját. Lehet, hogy én vagyok alkalmatlan egy párkapcsolatra (amúgy most valóban az vagyok, ezt el is ismerem), szerintem egy ilyen párkapcsolat nem akkor tökéletes, ha a nap 24 órájából 48-at kettesben töltenek az alanyok. Hány leírás született már, hogy mennyire megöl egy kapcsolatot az, ha egymás agyára menve örökké kettesben vannak és senkinek nincs semmi különprogramja. A volt párom mellett én sok ilyen ingerenciát elengedtem, hogy jobb a békesség. Sajnos papucsság volt, aminek én iszom a levét. Sok-sok hiányérzet és frusztráció gyűlt fel bennem. Egy jó ideje meg próbálom kiélni magamat.

Ezzel a nővel hogy alakult? Megismerkedtünk, kiderült hogy lelkileg is, testileg is kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Én az ismerkedés után elmondtam neki mindent őszintén. Ő ezeket elfogadta, én ennek örültem. De megrémít az, ahogy ő meg annyira előre szaladt, hogy pár hetes ismeretségből már akkora következtetéseket von le, hogy az nem igaz. És szid több pasit is, hogy milyen határozatlanok voltak és egy-két hónap után leléptek. Azért ez beszédes.

Amúgy a csaj kidobott, de aztán elnézést kért, ő úgy érzem szeretné folytatni, de valahogy bennem nagyon megrendült ez az egész, akármennyire is szeretem őt.

2014. szept. 1. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!