Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem akarja megérteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja megérteni?

Figyelt kérdés
Ma reggel álmosan állok az ágy szélén, mire párom felkiált, hogy most úgy néztem ki, mint egy ismerőse. Megmutatta a képet, amin egy 70 éves öregasszony volt, szerinte pont ilyen arcot vágtam és még a hajam is hasonló. Kiborultam rajta, ugyanis még csak 31 vagyok és folyamatosan próbálok csinos lenni, pont tegnap vágattam neki is tetsző hajat. Nem érti, miért sértődtem meg, hiába magyaráztam. Szerinte csak pont olyan fejet vágtam, szerintem meg nem tisztel és nem tetszek neki. Es sajnos egy negyvenes fickóról beszéljünk. :( Miért nem ért meg engem?

2015. júl. 1. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy vicc volt szerintem tőle, akármennyire is béna. :)
2015. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rezi Dencia ***** válasza:
100%
"Ma reggel álmosan állok az ágy szélén" Tényleg vicces lehetett a helyzet.
2015. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó humorérzékem van, de nem tudtam rajta nevetni. Most komolyan egy mogorva öregasszonyhoz kell hasonlítani? Más nőknek folyamatosan kedveskedik és bókol, én meg érezhetem magam nénikének?
2015. júl. 1. 08:47
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Mért vagy 30-as létedre egy 40-essel? Ő biztos rosszabbul néz ki, mégis mit képzel? Ha nem tisztel, hagyd ott.
2015. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nőből vagy, igaz?

Na meg is van a válasz a kérdésedre.

25/F

2015. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 curáku ***** válasza:
Lépj már túl ezen. Nyilván nem gondolja, hogy úgy nézel ki, mint egy 70 éves. Vágtál egy arcot, neki meg beugrott egy ismerőse.. Egy 10 éves kisfiú is lehetett volna, ha a gesztikulációja rá emlékezteti.
2015. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem azt akarta mondani, hogy úgy nézel ki, mint egy 70 éves öregasszony, hanem azt,, hogy ebben a helyzetben arra az ismerősére emlékezteted. Kár ezen rugózni, akármit csinálsz is az ágy szélén.
2015. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megértem, ha a kérdezőnek rosszul esett. A helyében biztos visszakérdeztem volna, hogy honnan tudja, hogy milyen az ágyból éppen kikászálódó 70 éves nénike. :) És, ha onnan tudja, ahonnan gondolom, örüljön, hogy most egy 31 éves nő mellett kelt fel. Vannak olyan férfiak, akik úgy húzzák a nők agyát, mint a kisfiúk az oviban a nekik tetsző kislányok haját.
2015. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!