Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ugy fogyokurazni,...

Hogy lehet ugy fogyokurazni, hogyha a csalad nem akarja ezt megerteni?

Figyelt kérdés
Olyan vagyok, hogy imadom az edesseget, es ha elem tesznek egy fel tabla csokit nem birom ki, hogy ne egyem meg rogton. Kertem oket, hogy ne hozzanak nekem semmilyen edesseget, mivel az gyengem, de csak hozzak nap, mint nap a szobamba, hogy egyem meg...
2015. jan. 2. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát itt veled van a baj. Ha elédtesznek egy csokit, akkor tedd el valahová és NE EDD MEG.
2015. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a te leckéd.


Először azt akartam írni, hogy ha nagyon gyengeelméjűek a családtagjaid, akkor beszélj velük laaassaaabbbaaaan, és mondd el nekik többször, mondjuk 500 ugyan azt a dolgot laaaassaaaabbbaaaan, hogy megértsék.


De a leírásod után már kiderült, hogy ez a te tudatosságod leckéje. Ha le akarsz fogyni, akkor nem falsz cukrozott csokoládét.


Odaadhatod egy koldusnak vagy egy éhező kölyöknek, nekik nincs olyan problémájuk, hogy fogyni akarnak.

2015. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ugy tényleg nehéz sőt lehetetlen! én külön élek semmi nincs a hűtőbe igy sikerült lefogyni....
2015. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez csak akaraterő kérdése. sok sikert! :)
2015. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!