Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy fedél alatt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fedél alatt a legjobb barátotok nőjével, mi a vélemenyetek?

Figyelt kérdés

A legjobb baràtom Németorszàgban tanul. A pàrja tavalY szeptembertől pesti egyetemre jàr. A haverom megkért h a nőjét fogadjam be magamhoz ( egyedül éltem). Szóval megkért h vigyázzak az "ő Annájàra". Nehezen de belementem. Anyagilag is könnyebbség volt :)

Kezdetben eléggé idegenkedtem attól h vki még van a lakàsban. Karácsonyra összecsiszolodtunk. Anna főzött mósott ràm is. Mindent rendben tartott. Könnyen hozzàszoktam ahhoz a tudathoz : ha hazaérek a munkàból ő otthon vàr a vacsival.

Meghallgatta a bajaim. Nagyon a szívemhez nőtt. Így az akkori baràtnőmmel szakitottam.

Nem volt köztünk testi kapcsolat. De kivülàlló azt hitte h egy pàr vagyunk.

Amikor végelett az évvégi vizsgàknak hazaköltözött ( szeptemberben költözik vissza hozzàm)

Nagyon hiànyzik. Legszívesebben megkérném h jöjjön vissza most rögtön. Normàlis h ennyire ragaszkodok hozzà? Szerintetek vàltoztatnom kellene a helyzeten?



#férfi #lány #lakótàrs
2015. júl. 1. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb barátod, vagy a te Annád, mert ez így gáz.
2015. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja.
2015. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A haverom tudja h kedvelem Annàt. Annyit mondott h ne tegyek olyat amit ő se tenne a helyemben. A ragaszkodàst még nem tartja nagy dolognak. Anna hűséges és erkölcsös. Szóval még ha leitatnàm akkor se feküdne le velem. Ilyen tervem nem volt sosem. Egyszerűen csak legyen része a mindennapjaimnak. Ennyi az én vàgyam
2015. júl. 1. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te beleszerettél ebbe a nőbe. Csak még magadnak sem mered bevallani.

Egyébként megérthető a helyzet. Viszont le kell jönnöd róla, mert valakit el fogsz veszíteni.

2015. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Hát akkor marad a használt bugyijainak szagolgatása.

Mert Anna sem tűnik úgy mintha nagyon akarna bármit is. Nyilván neki is voltak fenntartásai a dologgal kapcsolatban és a haverod sem hülye, tisztában volt vele, hogy hosszabb távon úgyis kialakulnak dolgok.


Az, hogy eddig semmi nem történt csak azt bizonyítja, nincs esélyed nála. Szóval marad az amit én mondtam, de semmi több testiség.

Lelkiekben pedig felesleges még szorosabbra húzni a kötelet mert még rosszabb lesz.

2015. júl. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet. Majd túllépek rajta hisz még van 2 hónap magányom :)

Köszönöm hogy segítetetek :)

2015. júl. 2. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!