Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párom apukája nem rég halt meg. Így csak az anyukája maradt neki. Aki nem bírja az egyedül létet.

Az én szüleim még együtt élnek,de nem jó a kapcsolatuk, így nekem is csak az anyukám van úgy mond mert nekem sem jó a kapcsolatom az apámmal. Mindig egyedül van az anyukám otthon, ha én nem vagyok ott.

Nekünk van egy egy szobás albérletünk, de még nem költöztem teljesen oda a páromhoz. Mert mindig próbálok azonos időt eltöltetni az anyukámmal és a párommal is vagy akár 3an, hogy ne legyenek külön külön egyedül.

(8 éve vagyunk egyébként együtt.)


Arra gondoltam, hogy egy közös albérletbe kellene mennünk. 3+fél szobásba. Így soha nem lenne senki egyedül és a szűk család is együtt van mindig, ha már így alakult sajnos.


Szerintetek ez milyen ötlet? Mi a véleményetek erről?



2015. máj. 18. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
sok konfliktussal járna.
2015. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ez jó ötlet.Még nagyon akkor se ha a két anya ismeri egymást,és jól kijönnek.Mindegyiknek más a heppje,most gondold el pl. mi lenne a konyhában.Az egyik így akar főzni,a másik úgy,meg még sorolhatnám.Neked meg a barátodnak se lenne normális privát szférája,nektek is elegetek lenne egy idő után.Azt értem ha egy szülő nem bírja az egyedüllétet,de azt se gondolhatja komolyan hogy a szoknyája mellett legyen egész életében a fia,így megakadályozva hogy a saját életét élje.Költözzön össze a két mama,ti meg legyetek külön.
2015. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég fura, én biztos nem így csinálnám, de ti úgy csináljátok, ahogy nektek jó.
2015. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nagyon valószínű, hogy megbánná mindenki, ez a véleményem.
2015. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!