Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha eltorne a parotok karja/lab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eltorne a parotok karja/laba, es furdetesre, oltoztetesre, wc-ztetesre stb szorulna, megtennetek neki?

Figyelt kérdés

Mert en konkretan a fenebe el lettem kuldve, hogy minek pisilek ennyit, hagyjam mar pihenni.

4 eves kapcsolat, 27/N


2015. júl. 3. 13:11
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Jo nem mjndenkinek laknak a szkmszedban a szulei, meg nem mindenkinek elnek. Edesanyam 200 kmerre lakik tolunk, a parommal meg egy lakasban. Te tenyleg nem apolnad a parod, ha beteg? Akkor se ha csak Te vagy neki? Ez csak nekem evidens?
2015. júl. 3. 13:45
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

jeszsus milyen párod van már????!!!

én megtettem úgy, hogy ő a ffi, és ment a ffi büszkeség duma, hogy majd ő meg egyebek. de igenis segítettem!!


a te párod csak jóban van veled.

mikor dobod ki?

2015. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben segítenék:)
2015. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%

#11

Nem tudom, nem voltam még ilyen helyzetben.

De az biztos, hogy magalázó lenne a kapcsolatra nézve.

2015. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Mumusan ***** válasza:
Persze, simán segítenék. Nincs egymás testén semmi tabu. Szerencsére még nem kellett ilyen helyzetben lennünk.
2015. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Katicka29 válasza:
100%
Páromnak vállműtéte volt, 2 hónapig nem mozgathatta a karját. Fel sem merült bennem, hogy nem segítek neki.
2015. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

14-es


Akkor te még nem szerettél igazán vagy nem szerettek téged igazán! Mert, ha szerettél volna, akkor nem lenne számodra megalázó az, hogy gondoskodj arról, akit szeretsz!

Gondolom, akkor te majd ápolónőt fogsz fogadni, ha a párod beteg!

Na és mi lesz akkor, amikor a saját gyereked lesz beteg? Őt kinek fogod majd úgymond lepasszolni?

2015. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
11%

17.

Nekem ez a véleményem, most mit lázadtok?

A gyerek az más dolog.

2015. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
60%

Szóval akkor te különbséget fogsz tenni a gyereked és férjed/feleséged között.

A párodtól lesz majd a gyereked!! Mi a különbség akkor szerinted a kettő között?

2015. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem lázadnak. Csak úgy érzik, az ember társa egy életre nem lehet olyan, aki a bajban otthagyja. És igazuk van. Nem az az igazi társ, akivel jó kézen fogva sétálni, megnézni egy filmet, vagy jó a szex. Ez csak az élet egy kis szelete. A komoly dolgok mutatják meg azt, hogy ki az igazi társ. Amikor leégsz anyagilag, baj ér, baleset, betegség, szomorú vagy, vagy kimerült, akkor mutatkozik meg, hogy valaki mennyire szeret és mit tesz meg azért, hogy jobban legyél. Amíg csak az élet élvezetes szeletét akarjuk a másiktól, addig az nem valódi szeretet. Csak kényelmes szórakozás.
2015. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!