Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha eltorne a parotok karja/lab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eltorne a parotok karja/laba, es furdetesre, oltoztetesre, wc-ztetesre stb szorulna, megtennetek neki?

Figyelt kérdés

Mert en konkretan a fenebe el lettem kuldve, hogy minek pisilek ennyit, hagyjam mar pihenni.

4 eves kapcsolat, 27/N


2015. júl. 3. 13:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
#29Mondani sem kell szülőnek, testvérnek, hogy ott legyen veled.
2015. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

most ez ugye vicc?

van egy feleséged, együtt laktok és tesód hagyjon ott mindent és rohanjon hozzád? ő családja le van tojva? munkája stb.? vagy szüleid ugráljanak körül majd 50 évesen is?!

2015. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
Én elfogadom, hogy te nem úgy fogod fel, ahogy én...fogadd el te is.-.-
2015. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 curáku ***** válasza:
100%

Mikor eltortem mindket kezem es vele egyutt szetzuztam a vallam, akkor a wc-t kinkeservesen megoldottam, abban nem skartam, hogy segitsen, de minden mast o csinalt. Oltoztetett, furdetett, fozott, vagy hozott nekem kajat. Semmit nem engedett, mikor mar jobb volt a vallam es segiteni szerettem volna a rendrakasban, takaritasban. Most ra var egy mutet es en fogom ugyanezt csinalni.


Hogy miert? Mert o a tarsam!


Biztos hogy elgondolkoznek a kapcsolatunkon ha az altalad vazolt helyzet lenne..egy dolog hogy nem fozott, de komolyan csak maganak rendelt kajat??? Es akkor ez csak egy dolog a sok kozul.

2015. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ne mentegesd a pasidat a munkahelyi problemaival.Ez egy gyoker.Legalabb latod, hogy a bajban mire szamithatsz tole.Ha nem vagy egy hibatlan uritolyuk,akkor csak problemaforras vagy a szamara.
2015. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés, hogy segítenék a páromnak. Szerintem az nem igazi társ, akire bajban nem lehet számítani. Érdemes megfontolni, hogy ilyen emberrel akarjuk-e leélni az életünket. Nagyon szomorú, amiket írsz, hogy a párodnak ennyire nehezére esel. Remélem javul a helyzet, vagy találsz valakit, akire mindig számíthatsz, és őszintén odaadóan tud szeretni. Sajnos tudom milyen ilyen helyzetben lenni, én is voltam ilyen kapcsolatban, de nem is tartott sokáig.
2015. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ez a te "párod" egy gusztustalan gyökér finoman fogalmazva úgyhogy menekülj ebbül a kapcsolatból !Kár egy ilyenre parazolni az időt !
2018. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
És ha pl rakos lenne és a kemóra kellene kisérni akkor belerúgna egy nagyot??? Amikor meg minden zsir akkor tutti a kapcsolat ??? Ez egy őnző féreg !
2018. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!