Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki fiatalon (20as éveid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fiatalon (20as éveid elején) talál párt, az később nem gondolkodik el, hogy mi lett volna ha? Lehet, hogy nem a megfelelő ember mellett van.

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked valami jó és ezt tudod is, akkor miért keresnél másikat? Ez butaság, kérdező!

Ha szereted a csokit és van csokid, akkor nem biztos, hogy neked mazsolás krémtúrót kell venned...

2015. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nem tudom mi lesz majd 10-20-30 év múlva, DE.


22 vagyok, ugyan még fiatal és üde (höhö), azért nagyjából van elképzelésem a jövőbeni terveimről, mit akarok, hogyan akarom, milyen módokon akarom. És miután találtam egy párt- kicsit több, mint egy éve-, aki ugyanilyen tervekkel rendelkezik, akinek a társaságában egyszerűen elmúlik minden kétely, minden gond, akivel egyszerűen úgy vagyok igazán önmagam, hogy kettőnket együtt szeretem a legjobban, onnantól kezdve nekem nincs kétségem afelől, hogy ez a jövőben is így maradhat. Ugyan a személyiség, érzelmek változnak az idővel, és persze, 1 év az nudli egy teljes élethez képest, főleg, hogy még fiatal is vagyok, de ha egyszer megtalálom benne gyakorlatilag az összes dolgot, sőt, még azoknál is többet, amikre valaha vágytam- és nem (csak) a rózsaszín köd beszél belőlem, együtt is élünk már szinte mióta összejöttünk-, akkor semmi kétségem nincs afelől, hogy jól döntöttem vagy sem. Sőt, egész biztosan rosszul járnék, ha véletlenül meggondolnám magam, mert még egy ilyen ember, akivel ennyire minden passzol nem biztos, hogy van. Konkrétan ugyanarra gondolunk ugyanabban a pillanatban, gyakran kórusban szólalunk meg, vagy csak pár pillanattal előzi meg, hogy kimondjam a gondolataim- és gyakorlatilag szó szerint mondja ki azokat.


Lehet, hogy 50 év múlva másképp fogom látni, de szerintem ha az elején ilyen összhang van, akkor a végéig ez nagyon nem fog változni. Most lehet, hogy naiv vagyok, lehet, hogy tapasztalatlan meg minden, de nem ő az első szerelmem, nem ő az első párkapcsolatom, nagyjából tudom, hogy másoktól mire számíthatnék, és nincs bennem kétség, hogy ennél rosszabb lenne mással.


Lehet, hogy kusza a válaszom, ne haragudj érte, remélem azért mégis kielégítő :)

2015. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De igen, ez egy kifejezetten gyakori eset.

Pontosan emiatt akarják előbb kiélni magukat sokan.

Mindenki máshogy. Valaki úgy, hogy 2 emberrel is kipróbálja a párkapcsolatot, valaki 5 emberrel is a szexet...

Változó, lényeg, hogy legtöbben emiatt sem akarnak megmaradni minden téren az 1. mellett.


L20

2015. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

#1 Ha szereted a csokit, meg akarod tudni, hogy melyik a kedvenced. A fekete,a gyümölcsös, a tejcsoki?

Megtudod, ha kipróbálod. :D

L20

2015. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen jottunk ossze. 28 evesek vagyunk es nagyon boldogok. Nem vagyok masra. Nem gondolkodom rajta, hogy mi lett volna nelkule. Egyebkent valoszinusitem, hogy sok mas pasi, sok izgalom, ujdonsag, kulonfele tapasztalatok, es sok csalodas. Orulok, hogy a sok szerelmi csalodastol megkimeltuk magunkat. En a mai napig azt gondolom es azt erzem, hogy benne megtalaltam a masik felemet es nem tudom elkepzelni, hogy talaltam volna/talalnek olyat, aki annyira a masik felem lenne, mint amennyire a parom. Imadom <3
2015. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 egy érző emberi lényt egy csokihoz hasonlítani elég nagy butaságra vall!
2015. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6!

Ezt az elsőnek mondd!

Én folytattam, hátha az ő példája alapján megérti!

2015. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit tapasztalt elötte.. a korai huszas évek nem számít annyira fiatalnak szerintem akkor is lehet már annyi önismerete valakinek hogy konkrétan tudja kit akar. Utána meg bármikor jöhet csábítás de ez bármelyik életszakaszban elöfordulhat.. azoknál is akik 30 èvesen találtak párt.. Ezek a dolgok nem kortól hanem karaktertöl függnek.
2019. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tizenévesen jöttek össze a nagyszüleim, (~ 18 körül)

Tizenhat évesen a szüleim(ugyanabban az évben születtek). Mindenki egy személlyel élte le az egész életét... Szerintük ez nekem egyáltalán nem lenne már jó a 21. században!

Mind azt mondták, inkább éljek, éljem ki magam, jobban teszem, mint ha 50 felett jönnék rá, hogy mennyi mindent kihagytam.

A tanácsot megfogadtam. :)

2023. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!