Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ki a hibás ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a hibás ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Őszintén kérdezem, ha én akkor igyekszem megjavítani ha viszont nem akkor semmit sem csinálok.


6 éve vagyok együtt az élettársammal.

1 évvel idősebb mint én.

Fel jött a téma a gyermek vállalás, mindketten szerettük volna, nagyon nehezen jött össze, orvostól orvoshoz jártunk.

Mindent be vetettünk amit szeretett volna, programozott szeretkezés..végül össze jött a mi kislányunk.

Másfél éves.

A terhessége idején nem szerettem vele szeretkezni, zavart hogy ott bent van valaki.

Császárral szült az élettársam, és azóta minden megváltozott.

Alig szeretkezünk, eleinte a hasát fájlalta, aztán minden figyelmét a baba kötötte le, és azóta ez így is maradt.

Állandó veszekedés, a szex témát fel se hozzam előtte, már ott tartok hogy a munka kezdetem előtt kell magamon segítsek, hisz ő még arra sem képes hogyha neki nincs kedve legalább velem kezdjen valamit még muszályból esetleg. De persze a féltékenykedés az alap!

Ha csörög a telefonom, akkor egyből melyik nő hívott már és hasonló kérdések.

Ha nem érek haza időbe leordítja a fejem, durván is beszélünk egymással.Volt hogy például ő vágott engem pofon, én soha nem ütnék meg nőt.

Azt hiszem hogy ebbe már talán bele is nyugodtam, neki semmi sem jó, se a hobbim, se a munkám.

Mintha csak egy sperma donornak kellettem volna.

Ő már soha nem akar majd engem? Ő már nem kíván, a mi kapcsolatunk már soha nem lesz jó? 32/f


2015. júl. 8. 22:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hát erről nektek kéne normális hangnemben elbeszélgetni, elmondani mit érzel, hogy ő mit, meghallgatni és megérteni a másikat, stb. Ha nem beszélgettek el erről komolyan akkor semmi nem fog megváltozni, csak egyre rosszabb lesz.
2015. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
arról beszéltetek miért nem kivánja?
2015. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kapcsolatról tudok,ugyanez volt a séma,a gyerek születése elrontott mindent,aztán válás következett.Szerintem hagyd.Normálisan már nem tudtok egymással beszélni,semmi nem működik köztetek.
2015. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Te is szépen megtapasztaltad a gyerekkel járó nehézségeket.

Egyszerűen le kell ülni és átbeszélni ezt. A feleségednek el kell magyaráznod, hogy mi a helyzet, meg kell nyugtatnod, hogy biztonságban érezze magát. Egy idő után alább hagy a féltékenykedés, a kérdezősködés. Csak bizonyítanod kell és megmutatnod, hogy ugyan úgy szereted, mint előtte, a gyerek előtt.

A szex szintén mindenkinél alábbhagy. Ezt is át kell beszélni, szülők vagytok, de egyben szeretitek is egymást és a szex is szükséglet, mint az evés vagy ivás. Fontos, ezt együtt kell megoldani, éreztesd az egyenjogúságot, azt, hogy ezt te vele akarod megoldani. Egy idő után minden jobbra fordul, ezen át kell esni.

2015. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%

Üdvözöllek a "jól kihasználtak barátom" klubban. Ha akarsz beszélni róla, tudok Neked ajánlani sorstársakat. EZ nem egyedi probléma és bármennyire is fáj, de semmit sem tudsz ellene tenni. Minden Nőnek van értékrendje amiben jó esetben elég előkelő helyet foglalsz el, de egy gyerek teljesen átrendezi a terepet. Sajnos azt kell mondjam, hogy Te egy eszköz voltál a Nő terveiben ahhoz, hogy legyen egy kisbabája. Mivel a projekt létrejött Rád már csak annyiban van szükség, hogy a pénzt majd utaljad. Bármennyire is szeretnéd a régi időket visszaállítani de egy gyerekkel nem versenyezhetsz, mert nem azonos versenyen és nem azonos feltételekkel indultok. A féltékenykedés sem Rólad szól....hagyod hogy használjanak férfi létedre...ez elég elkeserítő. Te a szükséges rossz Vagy a kapcsolatban...finoman szólva nem rajtad járnak a párod gondolatai...itt az ideje váltani.

37F

2015. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Mumusan ***** válasza:
100%
Mi is átestünk ezen. Áprilisban töltötte a kettőt a Kisfiam. Amíg át nem aludta az éjszakát addig egy idegroncs voltam. Mindig álmos mindig feszült, és hagyjon már a szex témával amikor Hetente egyszer tudok hajatmosni, meg 2x sz@rni. Aztán szépen abbahagytam a szoptatást, fiam alszik szépen, párom erőt vett magán és kedveskedett, aztán szép lassan visszatért a heti 3-4-5 szex is. Türelem, odafigyelés, megbeszélés. Passzoljátok le a kislányodat néha egy fél napra, vagy pár órára és mozizzatok, étterem, közös filmezés, szex..
2015. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A szexualis vagyat kellene felebresztened! Szerintem lecsokkent a tesztoszteronja, ami nagyban befolyasolja a nemi vagyat. ( lehet a szules megboritotta a hormonrendszeret es nem allt vissza.)Igy javaslom, hogy tegyel bele az ebedjebe/ kavejaba/ pudingjaba ginsengkapszula bol port vagy etess vele nyers zellert. Ezek miatt megugrik a tesztoszteronja. N
2015. júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem érződik a szavaidon, hogy te húú, de milyen nagyon szeretnéd őt! Még ahogy nevezed is, semmi kedvesség nincs benne, csak simán élettársam. Na meg aztán te kezdted ezt az egészet azzal, hogy a terhessége alatt nem szerettél vele szeretkezni! Talán akkor romlott el először valami. Nem érezte azt, hogy nőként tekintesz rá. Próbáljátok átbeszélni, tölsetek időt kettesben ha lehet, udvarolj neki, kedveskedj. Éreztesd hogy szereted és fontos neked...egy nőnek a lelki dolgok ha rendben vannak, viszatér a vágya is...anélkül halott ügy!
2015. júl. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%

Baromi jo amugy, hogy klasszikus bantalmazo kapcsolat van itt leirva, ahol raafasul a no az agresszor, de egy nyomorult feminista egyenlosegbarat sem szol egy budos szot sem, sot, aszondjak' beszeljed meg vele....

Gratulalok.

Amugy ember, lepjel le addig, amig ki nem provokalja az a szemet hogy neked is eljarjon a kezed, mert akkor fel pillanat alatt hajlektalant csinalnak beloled.

Szoval tipli.

2015. júl. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
8as, hulye vagy mint a sgg. Mar ne is haragudj.
2015. júl. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!