Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyit nem lehet tolerálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit nem lehet tolerálni egy kapcsolatban? Ez már csak rosszabb lesz? Neki van igaza?

Figyelt kérdés

Párom(35/F) nem tudja elviselni, ha jó kedvűen és energikusan érek haza vagy ha épp fel vagyok dobva valami jó hír miatt és énekelni, táncolni akarok; vagy éppen hangosan szeretnék zenét hallgatni kicsit, stb. Persze nem vinném túlzásba, de ő még pár perc "tombolást" sem tud tolerálni. Mindig úgy reál, hogy: "muszáj ezt?, fejezd már be!, vegyél fel fülhallgatót!, menj haza: ott tombolj!" és hasonlók... Ez eléggé bánt és zavar. Vagy neki van igaza és ne érezzem jól magam?

Én energikus, pörgős, életvidám személyiség vagyok és hozzám tartozik ez a kis 'kikapcsolódás.'

Mit tegyek? Eddig (több mint másfél év) vártam, hogy majd változni fog, de semmi.

Mit tanácsoltok? Mással is volt már ilyen?


2015. júl. 15. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Kitenném, egy idő után elviselhetetlen szerintem, aki ennyire negatív.
2015. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

A párod egy depressziós bunkó.


Én örülnék, ha ilyen életvidám nő mellett élnék.

2015. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy más gondok is vannak sajnos és én már több dolog miatt sem érzem jól magam vele, de ő ezeket nem veszi észre és nem akar tenni semmit, hogy változtasson. Nincs így jövőnk már? (kívülállók szemével nézve?)
2015. júl. 15. 12:15
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Még egy depressziósra is jó hatással van egy pozitív személy, úgyhogy a párod nem hiszem, hogy az lenne. Inkább csak irritálja a viselkedésed, pedig gondolom ilyen voltál akkor is, amikor megismert. Amikor azok a dolgok kezdenek zavarni a másikban, ami korábban nem, az egyértelműen azt jelzi, múlnak az érzelmek.
2015. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Depresszióra eléggé hajlamos egyébként. De én "csak" azt érzem rajta, hogy olyan sivár. Életunt sokszor. Mindig fáradt, stb. Azzal indokolja, hogy "ne tomboljak", mert rossz az ízlésem... ez szerintem marhaság.

Pont hogy szeretném őt is feldobni, de nem lesz jó kedve soha, csak felhúzza magát meg mérgesen néz rám...

2015. júl. 15. 12:19
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Neked van igazad.
2015. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Van egy ilyen férfi ismerősöm,énekel,zenét hallgat,hasonló mint te,én például falra mászok tőle,mert én nem ilyen vagyok.Különböztök,gondolom másban is,nem kell ezt erőltetni.Az örömöt mindenki másképp mutatja ki,gyerekkorra visszavezethető.Nálunk pl. senki nem ujjongott,nehezebben fejezte mindenki ki az érzéseit,ezért ilyen lettem én is.Akit úgy neveltek hogy szabadon mutasson ki bármiféle érzelmet,a szülők is így viselkedtek,az bátrabban mutatja ki a külvilág felé,ami egy más típusú embert zavar.
2015. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
depressziós pasi téged is depressziósság fog tenni!minél előbb lépj le,de nem a zene meg a tombolásod miatt,hanem mert írtad más gond is van
2015. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#7-es válaszoló!

Nagyon érdekes, amit írsz.

nálam akkor ez elég érdekes, mert pont az ellentéte vagyok annak, ahogy neveltek. Én sem mutattam ki soha az érzelmeimet, nem sírtam soha, nem is örültem látványosan. Lehet azért jött ki mostanában rajtam, mert a gyerekkoromból ez kimaradt?

2015. júl. 15. 12:27
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem illetek össze.

Igaz hogy azt mondják, az ellentétek vonzzák egymást. Azonban ez a ti esetetekben nem teljesen igaz. Különböző a vérmérsékletetek, ezáltal ellentét alakul ki köztetek, ami feszültséghez vezet..

2015. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!