Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy új kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy új kapcsolatban akkor is el lehet felejteni az exet és nem vágyódni utána, ha az új lány rosszabb a réginél?

Figyelt kérdés
Úgy értem, volt egy hosszú kapcsolat, szakítás, majd az ember belemegy egy új kapcsolatba, csak hogy ne legyen egyedül. Az új lány nem olyan szép, nem nevetteti meg az embert olyan sokszor, mint a régi. Aranyos, de azért van , hogy ne legyen magány. így el lehet felejteni a régit?

2013. szept. 14. 14:43
 1/8 MarkoG ***** válasza:
100%
ez genyaság bocsi h ezt mondom . Ne azért legyen újpárod, hogy a régit elfelejtsed, Ő érte kell oda lenned nem a régiért, és ha már össze hasonlíthatod akkor az szomorú rá nézve. Keresd benne a jót, s meglátod h el fog tűnni az exed nem lesz más mint egy emlék
2013. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Szegény lány! Sok sikert neki, hogy találjon egy olyan FÉRFIT, aki magáért szeret. Te meg egy puha pxcsű papucs vagy.. és ráadásba undorító.
2013. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként én nem a srác vagyok, hanem az ex. Ezeket a dolgokat meg egy haverjától tudom, hogy magányos volt, azért kezdett bele egy új kapcsolatba. Engem pedig az érdekelne, hogy vajon mellette mennyire felejt el engem!:)

2013. szept. 14. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig szereted? Vagy miért érdekel ilyen mélységekben, hogy mi van vele?
2013. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát most már eljutottam arra a szintre, hogy a szeretet és a gyűlölet között lavírozok, de azért érdekel, hogy mégis mivan vele.
2013. szept. 14. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak te látod kevésbé szépnek az exet. Pasi szemmel meg lehet, hogy egy szép csaj?
2013. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ex új bnőjét látom kevésbé szépnek, és nem csak én, hanem ex barátai is! Nem azért, mert sokat gondolok magamról, de folyamatosan jönnek a visszajelzések, hogy ez a lány csúnya és buta és nem is értik, hogy miért van vele.
2013. okt. 18. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!