Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pasik! Veletek előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Veletek előfordult már hogy azért nem kívántátok a barátnőtöket mert kicsit meghízott lazább lett a teste, bőre?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 13:31
1 2
 1/13 xyz6666 ***** válasza:
Amikor már elmúlt a lángoló szerelem akkor igen.
2015. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nekem akkor is tetszett.
2015. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

amikor meghízott egy kicsit akkor jobban kívántam csak...


22F

2015. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Ha már elmúlt a láng és ha ugyanolyan marad a teste akkor továbbra is kívántad volna?

2015. júl. 16. 13:57
 5/13 xyz6666 ***** válasza:

Igen, kívántam akkor is mikor kicsit elengedte magát, de kevesebbszer.

Volt olyan kapcsolatom ahol nem változott az alakja a barátnőmnek, de már elmúlt a szerelem. Attól még kívántam mert szép volt, és jó megvoltunk. Nem volt köztünk vita meg ilyesmi, és jó volt a szex.

2015. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Imádom, ha a csajom 100 kiló fölé megy. Ott hajtok rajta p*ncit, ahol csak akarok.
2015. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Mesélek valamit. Évtizedekkel ezelőtt volt egy lány, akibe nagyon szerelmes voltam. De tényleg nagyon. Annyira, hogy belebetegedtem, amikor kiszeretett belőlem, pedig már akkor is harcedzett, öreg róka voltam.

A minap láttam a profilképét a faszbukon. Hát, tuti, hogy nem állna fel rá a farkam! Nem sokat hízott, de mivel egy pöttöm csajról van szó, rettenetesen előnytelenül érintette ez a pár kiló is.

2015. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
71%
ne nézz annyi éjjel nappal budapest meg társai sorozatokat . Egy normális kapcsolatban ilyesmi nem szabam hogy gond legyen
2015. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
56%
Ha azt vetted észre, hogy a pasid is így érez irántad, akkor hagyd ott a pics.ba és keress olyat, akinek így is tetszel, nagy se99el, nagy hassal! Hidd el, a férfiak többsége szereti ezt! Én is.
2015. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!