Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Ti kidobnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti kidobnátok a barátnőtöket azért, mert nehezen nyílik meg egy a múltjában lévő dolog miatt?

Figyelt kérdés

Szóval a lányt megerőszakolták.

Emiatt nem is akart összejönni a fiúval de az addig küzdött érte, amíg a lány végül mégis belement a kapcsolatba, mert látszott, hogy a fiú tényleg szereti.

Egy darabig ment a dolog, kialakulóban volt minden, kézfogás, összebújás, szájrapuszi ment,a csók viszont nagyon neccesen és szexről szinte szó sem lehetett.

A fiú eddig várt türelmesen de most a lány fejéhez vágta hogy az nem is szereti őt igazán mert nem képes megnyílni és esélyt adni neki, a múltja pedig nem kifogás..és elhagyta.

Ti mit gondoltok erről az esetről? Hogyan állnátok egy ilyen lányhoz?

(18L 22F)



2015. jún. 14. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
nem dobnám ki. El se tudom képzelni milyen lehet neki, úgy hogy, ha szeretném, megvárnám, amíg ő elérkezettnek látja az időt, illetve beszélgetnék erről vele, hogy legalább tudjam, hogyan gondolkodik róla
2015. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Hát, ha nem akarna változtatni, akkor dobnám. Nekem is van több ilyen ismerősöm is, de mindenki igyekszik valahogy megnyílni a barátja előtt. Valaki még pszichológushoz is jár ez miatt.


Én pozitívan állnék hozzá, de ahhoz tényleg az is kell, hogy ő is próbálkozzon. Türelmes ember vagyok amúgy.

2015. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 opened paradise ***** válasza:
47%
Nem. Ha csak nehezen,akkor nem. Ha nem is akar,akkor nem lenne értelme és nem is a szex hiánya miatt,hanem mert egy kapcsolat akkor jó,ha mindent meg tudnak beszélni benne.
2015. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szeretne ott megnyílni a lány, de nehezen megy, ha "helyzet" van, leblokkol, megijed.
2015. jún. 14. 16:29
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Alapból nem,de ha nem is akarja akkor már ott gondok vannak.Azt pedig csak ő tudja megoldani.

Türelmesen állnék hozzá,de csak akkor ha tényleg akarná a lány,és nem csak egy helyben toporognánk a kapcsolatban.A lassú tempó nem baj,de az előrelépés fontos.

2015. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
megprobálnám vele de ha nem akar változtatni magán akkor hagynám inkább ami nem megy azt nem kell erőltetni
2015. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem hagynám el azonnal, de ahogy a legtöbben írták, ha nem is próbál változni, akkor igen. Tényleg nem lehet mindent a múltra fogni. Ha ekkora baj van és ilyen gátlásokat okoz ez nála, akkor elkísérném egy pszichológushoz/szexológushoz és ennyi.

Semmi nem erőszak, de azt meg kell érteni, hogy nem lehet mindent a múlthoz hasonlítgatni, sőt... Intimitás nélkül nem is működik igazán jól egy kapcsolat.

2015. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elhagynám, ha már pár hónapja megy ez. Ha a fiú tényleg ilyenbe belement és harcolt érte, akkor előbb vagy utóbb meg kell nyílnia a lánynak. Akkor jöjjön össze egy olyan férfival, aki nem szeret szexelni vagy nyíljon meg vagy élje le az életét egyedül, ez a 3 megoldás van. Akármennyire fáj a múlt, ha van, aki elfeledteti vagy próbálja elfeledtetni, akkor tartozik ennyivel a lány, hogy nagy nehezen, de leküzdi a félelmét!
2015. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Itt azért az időtényező is sokat számít. Aki elhajt egy traumatizált lányt, mert nincs rögtön szex, az egy hülye állat.


Másrészt ha telnek-múlnak a hónapok, és még csók is alig-alig akar összejönni, akkor felteszi az ember a kérdést, hogy esetleg tényleg így akar-e még tölteni éveket. Ez senkitől sem várható el, felnőtt emberek között testi együttlét nélkül nincs normális kapcsolat.


Szerintem a lány, ha még ennyire szörnyen nehezen megy neki, előbb próbálja meg magában rendbe tenni a dolgokat, mielőtt újabb párkapcsolatba vágna bele.

2015. jún. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyan én lány vagyok, de ha a helyedben lennék lehet én is elhagytam volna ha mondjuk a cécó már olyan két éve megy. Ostobaság volt a fejéhez vágni, hogy azért nem nyílik meg, mert nem szeret igazán. Egyszerűen van egy görcsös beidegződése, amit nem tud leküzdeni. Mindenesetre el kell dönteni mi a fontosabb az a lány vagy a csók, szex, mert, aki hosszú idő alatt sem akarta, lehet, hogy sosem fogja igazán, illetve később is lesznek nehézségei.
2015. jún. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!