Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Egy ilyen belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy ilyen belefér nálatok barátzónás fiúknál?

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú akivel nagyon nagyon sok ideje jó barátok vagytok de tényleg csak barátok (lány részről), akkor belefér hogy elmondjátok hogy épp menstruáltok?

Pl.: úszni hívott a srác, túrára stb. és emiatt nem tudtok elmenni


2015. júl. 17. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Akárkinek elmondom ha éppen szóba kerül, ez nem olyan dolog ami annyira gáz vagy titkolni való lenne...
2015. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mumusan ***** válasza:
82%
Persze. Barátok között ez nem tabu. Bár én bárkinek elmondom ha kíváncsi rá. Nekem ez nem gond. És elmondok egy titkot.......a nők is izzadnak. De psssszzzzzt ;)
2015. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, nem tabu, és azért egy pasi se annyira hülye, hogy ne tudja, mivel jár, mire kell jobban figyelni azokban a napokban, kapásból fokozottan kell figyelni a higiéniára, még ha rosszullét nincs is.
2015. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bárkinek elmondom, ha ez az oka annak, hogy nem tudok valahova menni.. Annyit szoktam mondani, hogy most nem alkalmas, mert női gondjaim vannak.


Bár hozzáteszem, engem sem a strandtól, sem a túrától nem szokott ez elriasztani. Azért van a tampon..

Első két napban fáj a hasam, mintha épp ki akarnák szaggatni a méhem, akkor napi 3 aflamin és kész. Emiatt semmilyen programot nem mondok le, vagy halasztok el.

2015. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

először másra hivatkoznék, de ha nagyon erősködne, akkor megmondanám, persze

tudom, hogy lehetne tamponnal fürödni, de én valahogy amíg tart a menstruáció, nem nagyon vágyom ilyesmikre, strandra se szívesen megyek

2015. júl. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kábé mint az utolsó. először mondanék valamit, de ha nagyon hív, akkor megmondanám. De van olyan barátnőm, aki nekünk lányoknak se mondja meg, még azt se, ha segítség kéne (kifogyott a betétből vagy ilyesmi).
2015. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez picit személyes, ok nélkül nem beszélek róla, de tudom, hogy nincs benne semmi. Semmiképpen nem hazudnék, de valószínűleg simán azt mondanám, most nem tudok menni, nem kötelező okot mondani. Ha forszírozná, kíváncsi lenne vagy látnám, hogy kombinál, szóval lenne értelme részletezni, akkor megmondanám, persze, természetes biológiai dolog, komoly szereppel.


De láttam már fiút, aki angolórán alig bírt lefordítani nekem egy szót, mert az azt jelentette, hogy bugyi. Megpróbálta körülírni, elég bénán... Mindezt egyetemen. De ez az ő baja, nem az enyém :)

2015. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!