Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez belefér egy kialakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy kialakuló párkapcsolat mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Néhányszor randiztam egy lánnyal, tetszik, de még nem tudom pontosan mit akarok tőle, nem járunk.


Hamarosan elutazom néhány hétre. A helyszínen sok lány lesz, gyakori ott a sex is.


Mit gondoltok arról, ha ott lefekszem valakivel? Arra gondoltam, hogy legalább gyakorolok a lehetséges párkapcsolati jelöltre is sexuális téren.


23 Férfi


Kort, nemet írjatok, köszi.


2015. júl. 16. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy egy jó nagy marha vagy. 237/F
2015. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

"gyakorolok a lehetséges párkapcsolati jelöltre is sexuális téren."


Legalább ne találnál ki szánalmas kifogásokat...

2015. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem jártok,megteheted. De soha ne tudja meg,mert nem ez etikus.
2015. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valóban nem etikus, de szeretem a sexet, még most van lehetőségem sok emberrel míg komolyra nem fordul a dolog.
2015. júl. 16. 14:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a lányt, de azt csinálsz amit akarsz. Ha neked az érzelmek nélküli szex most belefér, akkor majd később is bele fog, ha párkapcsolati problémák lesznek, esetleg majd jön a baba, vagy több év házasság után?
2015. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért ugye használsz óvszert és utána elmész szűrővizsgálatra...?
2015. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Belegondolok, hogy mit éreztem volna, ha megtudom, hogy a barátom az ismerkedési fázisban másokkal akar szexelni... baromira rosszul esett volna, valószínűleg nem is akartam volna összejönni vele ezek után.

Mondjuk róla már eleve tudtam, hogy nem vonzza az érzelemmentes szex, ezért is jöttem vele össze... ő velem akart "gyakorolni", és nem másokkal...

Azt gondolom, hogy ha egy pasinak mindegy, hogy kibe dugja, akkor olyan szexet is érdemel...

Valószínűleg fogalmad sincs róla, hogy milyen az, amikor egy nő kifejezetten MIATTAD, ÉRTED, VELED szexel, nem akárkivel...

2015. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne erőltesd a párkapcsolatot. Szavaidból az látszik, eddig is voltak kalandjaid, de azért még most sem zárkózol el tőlük "gyakorlás" ürügyén. Minek neked párkapcsolat, ha nem vagy szerelmes? Kitűzőnek? Fix lyuknak? Utazz el, "gyakorolj" sokat, de előtte tájékoztasd a csajt, mert enyhén szólva gerinctelen dolog fenntartani magadnak, ameddig meg nem unod a többi nőt. Ha pedig mégis párkapcsolatot akarsz, akkor kérdezd meg tőle, szeretné-e, hogy gyakorolj az érdekében más nőkkel.. végül is mindez az ő érdekében történne, nem?
2015. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a mesterséges fogamzásgátlásban. A kihúzásos módszer, illetve a spermiumok lelassításának híve vagyok (szauna sex előtt vagy meleg vízbe mártani a heréket).
2015. júl. 16. 14:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu kérdés. Ha meg nem az, akkor élvezd az életet egyszer élünk :-)
2015. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!