Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyet értesz a következővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet értesz a következővel?

Figyelt kérdés

Nem az a lényeg, hogy gazdag vagy szegény,magas vagy alacsony,pocakos vagy sovány szőrös vagy gyantázott,dús hajú vagy kopasz,humoros vagy komoly,a táncparkett ördöge vagy botlábú a férfi.

Ha meg tudja hódítani a nőt akkor nem ezek fognak számítani.Veled marad.

Viszont ha nem tudsz jó szexet adni akkor idővel a barátnőd keres magának mást.


Megállja a helyét ez a kijelentés ?



2015. júl. 25. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Szoptál már Ferrariban? Na látod...
2015. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
ha ugyanazt érted jó szex alatt, amit a barátnőd, akkor lehet benne valami, az érzelmeket viszont kifelejtetted a képletből.
2015. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
A fent felsoroltakkal hódítod meg a nőt.Hogy ne lenne már lényeg?
2015. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Eleve a szex nem jön létre köztem és a férfi között, ha nincsennek olyan jegyei, ami nekem fontos.
2015. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban Felnőtt párkapcsolatokról beszélünk, nem! Meghódítani könnyű egy nőt, megtartani nehezebb. Ahhoz messze nem elég a jó szex, az is kell, hogy napi szinten nőnek érezze magát melletted.
2015. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Miquel kb. mindent leírt, nem ismétlem.
2015. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
A szexig valahogy el is kell ám jutni, barátom. Egy csúnya, csendes, szerény életvitelű srácnak ez szinte lehetetlen küldetés, egy gazdag, jóképű, egoista férfinak pedig egyidőben több kuncsaft is bejátszik. Úgyhogy nem értek egyet, nem állja meg helyét ez a kijelentés már alapjaiban sem.
2015. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az érzelmeket megkapja mondjuk.

Szerénynek lenni ekkora hátrány?

A pénz ennyi mindent mozgatna?

Mitől éri magát egy nő NŐNEK egy férfi mellett?

Csak mert amitől az egyik annak érzi magát egy férfi mellett ugyanattól egy másik meg nem.


Arra próbáltam rávilágítani, hogy hiába van meg sok minden ha a szex nem működik. Ez az egy defektre viheti a kapcsolatot.

Egyetértesz?

Vagy talán nem baj a ha pasid rossz a szexben? talán tanítgatnád?

Hosszú kapcsolt valószínű nem is lenne ha kiderülne a lovagról, hogy rendre nem tud kielégíteni.

2015. júl. 26. 13:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A szex is olyan, hogy kinek hol áll fontosság szerint. Hallok és olvasok itt olyanokat, hogy ez a legfontosabb, ha a szex nem működik, akkor semmi.

Én meg úgy vagyok vele, hogy alapból ez a sokadik fontossági tényező egy kapcsolatban és ha két ember szereti egymást, odafigyelnek egymásra, ismerik a saját igényeiket és hajlandók megismerni a másikét, akkor olyan borzalmasan rossz nem lehet a szex, hogy azért el kelljen dobni egy kapcsolatot.

De ez én vagyok, nem vagyunk egyformák.

2015. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az összkép a lényeg, de főleg a férfi személyisége, és a minket összekötő érzelmek irányadóak.

A fent leírtak közül minden mindegy (a szexet kivéve). Egy kopasz férfi is ugyanolyan helyes, vonzó lenni, mint egy "hajasbaba". A pocak egyáltalán nem baj amíg nem kövér disznó...

2015. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!