Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek vele'? Szakitsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vele'? Szakitsak?

Figyelt kérdés
A barátom és én 2 éve vagyunk egy pár és együtt is élünk!?mostanában furán viselkedik meg iszik,amit eddig nem csinált !?meg dugdossa a teloját is!?mindig lesegeti!?volt rá példa h hajnalban kivilágosodott a telo mert hivták,hajnali 2 kor...jogos lenne ha ezek után lapátra tenném?? A fizetésével se tud rendesen elszámolni..
2015. júl. 27. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez azért több mint gyanús. Lehet,hogy van valakije,aki nem tud rólad.Közölném vele vége. Mindent tudok. Foglalkozz az új csajjal.És onnantól semmire nem reagálnék. Mintha ott se lenne.
2015. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy beszélgetést azért megér, mielőtt lapátra teszed, nem? hátha van ésszerű magyarázat.
2015. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lapát, de előtte beszékgetés. Az ivásra nincs bocsánat.
2015. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MolotovPunk ***** válasza:

Elképzelhető,hogy megcsal.

Vagy már annyira piafüggő,hogy a haverok hívják éjszaka inni,vagy esetleg egy másik csaj van a dologban.

Ennek a titkolózásnak azért komoly oka lehet.

Beszélgess el vele komolyan...

2015. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Helyzet az h elötte is ivott pár sört ami nem zavart..de most már péntekenként csin a feszkót azt elmegy majd valamikor haza jön és ez megy hvégén is?!?kb egy honapja ha nem több?!ha felhivom h hol van mit csinál,akkor meg : semmi közöm v fogjam be a pofám!!
2015. júl. 27. 15:42
 6/11 MolotovPunk ***** válasza:

Értem.A napi pár sör még nem lenne gáz,de az hogy minden pénteken és hétvégén elmegy és (bebaszva megy haza)az már kicsit függőségre utal.Gondolom keveri is a piát.

A másik,ami szerintem még undorító dolog,hogy durván beszél veled...

Szerintem már nem is szeret téged.

2015. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MolotovPunk ***** válasza:
A másik dolog pedig,ha már hétvégente elmegy bulizni,néha vihetne magával téged is,hogy együtt bulizzatok legalább.
2015. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sör meg votka.. Tudja jol h utálom ha votkázik hozzá!a másik meg mtam már neki h mondja meg ha nem akar v bármi azt itt se vagyok..ne raboljuk egymás idejét..én jártam párszor kocsmába mert nem szégyen az :d már mondtam neki én is h olyan mint egy alkesz
2015. júl. 27. 15:54
 9/11 MolotovPunk ***** válasza:

Ezek után lehet jobban jársz,ha szakítasz vele.

Csak ugye együtt éltek...ha albérlet,akkor lelehet onnan lépni máshova,ha nem az akkor lehetnek kisebb gondok...

Pl,hogy kié a lakás és kinek kell elköltöznie.

És mivel együtt éltek és a fizetését sem adja rendesen haza,ott már vannak nagy gondok.

2015. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.!!

Megoldhato h külön menjünk!?

Neki kell mennie!?oda ahova v akihez akar!?

Elötte persze beszélek vele..

2015. júl. 28. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!