Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti élnétek olyan emberrel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek olyan emberrel aki mindig csak szapul és lehord mindenek?

Figyelt kérdés
A napokban õsszekaptunk és majdnem lekõpõt szándékosan vagyis glcsak mellém kõpõt hogy én mennyire utálatos vagyok amiér számon mertem kérni hogy holt tõltõtte az idejét.Párnappal elõtte azért mert sokáig fürdõttem le bálnázot,és még bocsánatot sem kér vagy ilyesmi.
2015. júl. 27. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
1 Percet sem.
2015. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha mondjuk havonta 1x csinálja és utána bocsánatot kér, akkor lehet h tudnám tolerálni, megszoknám h ilyenkor hülye és nem kell komolyan venni. Lehet akkor is ráunnék, de egy pár hónapig tűrhető. Azért írom, hogy össze tudd hasonlítani valamivel. Amiről te írsz, az sokkal rosszabb ennél, nem tudnám tűrni.
2015. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem költöznék vele
2015. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2015. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pont,hogy el sem jutnánk idáig.
2015. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó nagy paraszt.
2015. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az hogy õssze se kõltõzek vele az már kilõve mivel 11 éve élünk együtt és van két kõzõs lányunk is.Nem réota ilyen 4-5 hónapja.
2015. júl. 27. 20:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem. Mégpedig azért nem, mert egyrészt, ha így bánik veled, akkor itt nem beszélhetünk az ő részéről se szeretetről, se tiszteletről. Másrészt azért nem, mert ha kétnaponta azt hallgatod, hogy te milyen undorító, értéktelen senki vagy, akkor egy idő után ezt el is fogod hinni neki, és valóban egy értéktelen senkinek fogod érezni magad.

Harmadrészt: ha esetleg ennek az embernek szülnél gyereket, számíthatnál rá, hogy a gyerek is ugyanígy bánna veled, hiszen ezt látná. Ezt tanulná meg példának is, és felnőtt korára vinné magával a láthatatlan puttonyában, hogy "értéktelen senki vagyok" (ha lány), vagy "a nők értéktelen senkik" (ha fiú).

Ezt szeretnéd?

2015. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Van két lányotok. Hurrá.

Éppen most tanulják meg apától, hogy mennyit ér egy nő a párkapcsolatban...

Menekülj.

(Csak megérzés, de ha hirtelen változott meg így, akkor ott valami van a háttérben. Vagy egy nő, vagy valami súlyos önbecsülési probléma a részéről... (Pl. elvesztette a munkáját, potenciaproblémái vannak, stb.) Mindkét esetben előfordulhat, hogy saját magát azzal akarja helyrehozni, hogy téged a padló alá döngöl.

2015. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem,normális értérendet szeretnék mutatni a gyerekeknek,és mint említettem nem olyan régota ilyen velem.
2015. júl. 27. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!