Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednél megkeseredett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél megkeseredett, pesszimista emberrel? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretem, ha lehúznak, és elszívják az energiám. Ezért nem. Nem szeretem az ilyen embereket.
2015. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem. A jókedvű embereket szeretem.
2015. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Egy ideig, amíg látom, hogy szeretne megváltozni, aztán ha látom, hogy felesleges, eltávolodom, nem kell, hogy elszívja az energiám.
2015. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Interferencia ***** válasza:
72%
Köszönöm, egyszer elég volt. :D
2015. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindhármótokkal egyetértek, köszönöm. A lepontozók sejtésem szerint pont olyanok, akik a kérdést ihlették. Szerintem piros kezecske nyomkodása helyett jobban tennék, ha magukba néznének, és elkezdenének változtatni magukon.
2015. júl. 19. 19:27
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Én már azért nem mert volt egy ilyen kapcsolatom és hiába volt minden tanács, segítség a környezet részéről is semmi sem változott, csak rombolt az örökös rosszkedve, elégedetlensége.
2015. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is azt érzem, hogy az ilyenek lehúznak, és rossz a közelükben lenni. Ismerek ilyen embert. Nem segít semmi rajta.
2015. júl. 19. 19:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól függ miben az és mennyire.

Mert én is annak tűnhetek kívülről,és valóban sokszor az vagyok,de egyáltalán nem mindenben.És folyamatosan változok ebből a szempontból,és török előre a munka területén is,amiben bízom például.

De a párkapcsolatok terén nem véletlenül vesztettem el minden reményemet,van alapja bőven.Amikor 8-9 éve keresztül az ellenkező nemtől csak a visszautasítást,megalázást,kinevetést kapod,és semmi pozitívumot,na akkor azért Te sem lennél pozitív a dologgal kapcsolatban,ebben biztos vagyok. ;)

De az élet többi területén bizakodó és egyre pozitívabb vagyok,régen ez is nehezebben ment,de már jövök ki belőle.

És én szívesen változnék,csak ahhoz kellene mondjuk egy kivétellel találkoznom,aki mondjuk legalább szóba állna velem,és érdekelném egyáltalán a való életben.

Mert amúgy sok dologhoz értek az életben,és meg tudok csinálni,tehát lenne miről beszélni is. :)

Szóval összefoglalva igen alapvetően összejönnék,ha a változást akarná ő is.Már pedig ha egy kapcsolat összejön valakinek,az bizony nagyon sok pozitív megerősítéssel is jár,tehát menne a dolog simán. :)

24/F

2015. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem, az ilyen emberek általában csak másokat is ilyenné akarnak tenni sajnos. Arról meg nem is beszélve, hogy történik elég rossz az emberek életében, de nem kell rögtön belekeseredni, szinte mindenből 'ki lehet jönni'.
2015. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 8/9 Időpont ma 20:10 - Számítottam rá, hogy lesz ilyen válasz, de nem a kérdésre válaszoltál igazán, csak magadat véded.

Nos, én is sok negatívumot éltem meg társkeresés terén, úgyhogy ne ítélj látatlanban. Viszont nem süppedtem bele. Mások tudnak segíteni, de ha makacsul ragaszkodsz a negatívumokhoz, nem fogsz tudni kilépni, és a negatív szemlélettel a segítő kezeket lököd el magadtól és a változás lehetőségét. Én beszélgettem itt srácokkal, akik a külsejükre mondták, hogy szerintük hátrányos, kértem tőlük képet, küldtek, nem volt igazuk, de valamiért rossz kép alakult ki bennük magukról, és hiába mondtam, hogy semmi baj a külsejükkel, hárítottak, hogy hazudok. Nem tudom, mit vártak.

Ha érdekel, miért nem hajtottam rájuk, akkor az a válaszom, hogy nem ismerkedési céllal jeleztem nekik a segítő szándékot, és mind fiatalabbak voltak nálam, én meg fiatalabbakkal nem kezdek.

2015. júl. 19. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!