Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szakítanátok a párotokkal, ha kiderülne, hogy magas a tesztoszteronszontje és esetleg a későbbiekben nem lehetne közös baba? Feltételezve, hogy nagyon szeretitek.

Figyelt kérdés
Kort is írjatok! Köszönöm!

2015. júl. 29. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudhatom, hogy később mit döntenék. Jelenleg nemet mondok a szakításra, mert úgy érzem most, hogy még nem kell gyerek. De aztán, ha 10 éven belül szeretnék, és ezért szakítok, én lennék a szemét?
2015. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésre nem tudok választ, de miért nem lehet gyerek? Mert az, hogy maghas a tesztó, legfeljebb annyit eredményez, hogy kanosabb az átlagnál :D Tehát gondolom valami más miatt nem lehet :D
2015. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Ja, hogy itt a pasasról van szó? Azt hittem, a nő tesztoszteron szintje magasabb. :D Akkor bocs, full hetero vagyok.
2015. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én értettem félre. lol :D Na mindegy..akkor vedd úgy, hogy nem is válaszoltam :D
2015. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A nő tesztoszteronja magasabb úgy értem. Olyan mellékhatások vannak, hogy szőrösebb,izzadásra hajlamosabb, könnyen zsírosodó haj, hajhullás, stb.
2015. júl. 29. 22:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
OFF: valószínűleg PCO-ja van. Egyre elterjedtebb betegség a nőknél (ezzel azt akarom mondani, hogy egyre gyakoribb a nehéz teherbeesés/meddőség). A tesztoszteront lehet szabályozni, nem ok a szakításra és jó eséllyel lehet gyereke ettől még. Ha a párod most tudta meg, legyél mellette, mert biztosan nagyon nehéz most neki...
2015. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Felteve hogy nagyon szereted, de ha nem szul neked gyereket akkor elhagyod? Akkor NEM szereted!!! Ennyi.


Illetve ha no vagy es neked nem lehet gyereked es a parod emiatt elhagy akkor en mar most kiraknam a szuret!!!


Orokbefogadasrol meg senki nem hallott?

2015. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Sideways: igen.

Lekötni egy nőt tíz évre, annak tudatában, hogy nem lesz gyereke, majd meggondolni magad és kidobni akkor, amikor már nem olyan szép, nem olyan fiatal, és sokkal nehezebb számára a párkeresés - ez hatalmas szemétség.

Egy felnőtt embertől elvárható, hogy felelősen gondolkozzon. Ne tíz év után jusson eszébe, hogy mégiscsak akar gyereket.

2015. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő 23 éves, a párom 25. 7 éve vagyunk együtt. Igazából csak most folynak vizsgálatok, ez még nem biztos, remélem,hogy nem igaz. De ilyenkor felmerül az emberben a legrosszabb, vagyis hogy ezért lesz vége a kapcsolatunknak... 😥 Mert ő hamarosan szeretne babát. Csak én nem biztos, hogy meg tudom neki adni ezt a kívánságát 😥😥😥 Csak érdekel a férfiak véleménye, hogy ők ilyenkor, hogy viszonyulnak egy ilyen problémához.
2015. júl. 30. 16:46
 10/18 A kérdező kommentje:
az lemaradt az előzőből, hogy én is nagyon szeretném a babát, nem csak ő.
2015. júl. 30. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!