Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek olyan férfival, aki egyáltalán nem végez házimunkát?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk úgy nőtt fel, hogy az anyja mindig mindent megcsinált helyette és az apja helyett és ezt veszi természetesnek, vagy akármi miatt nem és kész.

2015. júl. 30. 22:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ott gázos a dolog, hogy akkor ezek szerint önállótlan mamapicifia, aki egyedül teljesen életképtelen lenne.
2015. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék vele össze. Mert ha így is nőtt fel, akkor is felnőtt emberként önállóan megítélheti, hogy ez nem normális, és megcsinálja, hogy segítsen a párjának, ugyanis két egyenlő félből áll a kapcsolat és a lakás közös terület.

Ha gyereket akarok, akkor vállalok egy felelősségteljes, önálló és empatikus férfival.

2015. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
De mit csinal helyette? Jol keres, sok munkaja miatt se ereje, se energiaja az otthoni dolgokra? Mert ha minimalbereres fizetes mellet elvarja, hogy korbe legyen ugralva, ki legyen szolgalva, nem tul szerencses, hiszen en is dolgozom, igy meg kell oszlania a hazimunkanak, vagy fizessen takaritonot. Masik az, amit az elso ir. Mivan ha elkoltozik otthonrol? Hazaviszi a szennyest es hazajar enni? Ne legyen hazitunder, de azert legyen kepes egyedul noi kozremukodes nelkul ellatni magat.
2015. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rosszul vagyok az ilyen szerencsétlenektől.
2015. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Van ez így, ha olyannal jön össze az ember,aki több napon át egy zoknit hord.:)
2015. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell egy nagyra nőtt gyerek, aki nem tud gondoskodni a környezetéről. Fontos, hogy talpraesett, önellátó legyen, anélkül teljesen férfiatlan az én szememben. A másik fontos ok pedig az, hogy sokat dolgozom, gyakran 16 órákat, így tényleg arra van szükségem, hogy besegítsen a férfi is, legalább egy mosogatással vagy a szennyes kimosásával, ezek igazán nem nagy dolgok.
2015. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#5

Ha ez megnyugtat, nem a barátom ihlette a kérdést, ő minden házimunkát elvégez akár kérés nélkül is ;)

2015. júl. 30. 22:43
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk a családban természetes, hogy a férfiak is kiveszik a részüket, még ha csak egy kicsivel is, de akkor sem csak lábat lógatni jönnek haza. Én meg így nőttem fel. Apám is tud főzni, speciel mosogatni még szeret is.

Mellesleg aki helyett mindig mindent megcsinálnak, az önállótlanná válik, és ha egyedül maradna, mit tenne?

2015. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ocsem ilyen. Soha nem lesz noje es jogosan is.

Egy ilyen "ferfit" nem lehet komolyan venni.

2015. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem. Olyannal jönnék csak össze, aki egyedül is megoldja a dolgokat, teljesen önálló. Nem kell anyuci kicsi fia.
2015. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!