Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi, aki tökéletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, aki tökéletesen főz, megcsinálja a házimunkát kérés nélkül, főnyeremény?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan ertekelendo gesztus, de a hazimunkat apam is kifgastalanul megcsinalja(maniakus), megis egy agressziv bunko, szoval, nem, nem fugg ossze a ketto.
2015. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha mellette nem jár el túl gyakran k**vázni és napi max. 3 sört iszik, akkor mindenképpen.
2015. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ha az asszony közben lenyírja a füvet,lefesti a kerítést, megszereli az autót, elviszi a kölköket focizni és közben megiszik egy sört. :)
2015. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Akkor én az vagyok! 36F
2015. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellene ilyen pasi.

Viszont egy barátnőm szerintem odáig lenne érte.

Úgyhogy ez személyiségfüggő, kinek mi jön be.

2015. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Néha napján jól jön, mondjuk ha mozgás képtelen lennék. De úgy gondolom, hogy ha a férfi dolgozik és az asszony otthon van, akkor nem. Nem is szeretem ha helyettem csinálja, egy férfinek nem a konyhában van a helye.
2015. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez még kevés.
2015. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,és nem papucs.Szimplán szereti a rendet,tisztaságot.Szerintem pont hogy vonzó amikor egy férfi a konyhában főz :)
2015. júl. 30. 10:09
 9/12 anonim válasza:
Pláne ha még elhalmozná ruhákkal és ékszerekkel.
2015. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi akkor főnyeremény, ha nem várja el azt a feleségétől, hogy mindent ő csináljon (munka mellett háztartás vezetése, gyerek nevelése). Ha besegít és ezt úgy teszi, hogy tisztában van azzal, ez így helyes, akkor rendben van. Természetesen ezen kívül is szükséges még pár dolog, hogy főnyereménynek kiáltsuk ki (lásd 1-es hozzászólását).
2015. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!