Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Felhozzam az összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Felhozzam az összeköltözést? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Mindketten 30 felettiek vagyunk, a kapcsolat még friss (kb. egy hónapos), de már régebbről ismerjük egymást, tehát nem idegenként jöttünk össze.

Nagyon jól megvagyunk, szerelmesek.

Munka, ill. egyéb kötelezettségek, plusz a távolság miatt (a város két különböző végében lakunk) csak heti két-háromszor tudunk találkozni, de akkor együtt is alszunk, ill. a hétvége egy részét is együtt töltjük. Barátom mostanában egyre többször mondogatja, hogy szívesen ébredne mellettem akár minden reggel...

Nekem saját lakásom van, ő albérletben él, tehát logikus lenne, hogy idővel ő költözzön hozzám...

Felvessem? Vagy még korai?


2015. aug. 8. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még korai lenne.
2015. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
# 1: Nyilván nem úgy gondoltam, hogy holnap költözzünk össze, hanem hogy ez is egy lehetőség, mondjuk néhány hónapon belül akár (ha igényli). Egyébként elvben volt róla már szó, tehát egyszer már említette, hogy ő nem bánná azt sem, ha hozzá költöznék (csak ez kevésbé megoldható a gyakorlatban).
2015. aug. 8. 16:23
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
egy hónap akkor is kevés. Én még várnék.
2015. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után éreznétek reálisnak?
2015. aug. 8. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mi nem tudhatjuk, ti érzitek. A férjemmel két hónap után költöztünk össze, de ő már egy hónap után szóba hozta, csak annyira váratlanul érintett, hogy én még várni akartam kicsit.
2015. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miután ő már pedzegeti, hogy szívesen ébredne melletted minden reggel, ezért ha te is úgy érzed, akkor vesd fel neki.


Szerintem ezzel megtette az első lépést, valószínű ő sem mert konkrétan rákérdezni. Jelezte feléd, hogy szívesen összeköltözne (nekem legalábbis egyértelműen ez jött le belőle) és innentől kezdve nálad a labda. Tied kell legyen a következő lépés.


Szóval ha úgy érzed nem korai neked, te is szívesen ébrednél mellett minden reggel, akkor kérdezd meg. Nem hiszem, hogy megijedne és kihátrálna, hiszen már ő is mondta.

2015. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is így gondolom, hogy mivel ő már felhozta a témát, és tett egyéb utalásokat is, most nálam pattog a labda. (Már csak azért is, mert ugye nekem van saját lakásom.)


Hozzáteszem, van egy közös ismerősünk, akiről tudom, hogy elég bizalmasan megoszt vele dolgokat a barátom, és nemrég ez az illető kezdte el pedzegetni az összeköltözés témáját nekem. Nem tudom, hogy azért, mert a barátom mondott neki erről valamit, vagy a kapcsolatunk alakulásából magától gondolja, hogy errefelé haladunk...

2015. aug. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!