Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Felajánlottam, az összeköltözé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felajánlottam, az összeköltözést és visszautasította, azzal, hogy szeret, de nem költözik velem össze. Hagyjam akkor békén?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk zátonyra futott sok kicsi apró cseprő probléma miatt (nem volt csalás, volt szex, megfelelő anyagi háttér, viszont nem éreztük azt az igazi nagy szerelmet mint az elején és kicsi dolgokon fennakadtunk) ezért barátnőm szakítani akart. Én megpróbáltam megmenteni a kapcsolatot, mert úgy gondoltam, 3 évet ne dobjunk ilyen könnyen. Azt találtam ki az összeköltözés sok mindenen segítene ezért felajánlottam. Erre azt mondja, hogy nagyon szeret, de nem. Most ezt miért csinálja? Vagy nem is szeret, csak nem akar megbántani? Hagyjam békén és tegyek a 3 évünkre? Ő is ezt teszi, lesz@rja a felajánlásomat? Hirtelen az eddig ellaposodó érzelmekből bennem lángolás lett. Ezért nem akarom feladni ilyen könnyen. Vagy fel kéne?

2015. jún. 15. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. De ha 3 év után meguntátok egymást, akkor szerinted tényleg segítene az összeköltözés? Ez kicsit olyan, mint amikor az ellaposodó kapcsolatot akarják "megmenteni" házassággal vagy gyerekkel - ideig-óráig, amíg az újdonság varázsa tart, talán jó, de utána úgyis visszatérnek az alapvető problémák.
2015. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek már vége... velem is szakítottak 3 év után, holott előtte 1 évvel már gondolkodtunk az összeköltözésen... nehéz és fájó dolog, de hidd el, meg fogod találni azt, akivel jobban együtt tudtok majd működni. Ne ragaszkodj egy rossz kapcsolathoz csak azért mert 3 év. Lesz majd később sokkal hosszabb is, és talán kevesebb "apró cseprő probléma". Előre tekints, ne a múltba!
2015. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ennek vége, már csak vergődtök egymással. Hagyd a fenébe.
2015. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 omba ***** válasza:

"A kapcsolatunk zátonyra futott sok kicsi apró cseprő probléma miatt

nem éreztük azt az igazi nagy szerelmet mint az elején és ezért barátnőm szakítani akart."


Erre azt mondod,ne - inkább költözzetek össze, hát engem is meglepne.

Mit akarsz még azzal a 3 évvel? Az, ami elmúlt.

2015. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindent elárul hogy nem akar összeköltözni.Ha annyira szeretne,ez nem lenne kérdés.Mivel ezt így kijelentette,nem foglalkoznék már vele.
2015. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy MOST nem, vagy egyáltalán nem.

Megmondom őszintén, ha nem az összeköltözés volt a fő vitatéma, amikor szakítani akart a barátnőd, akkor megértem, hogy neki gyors az a tempó, hogy előbb még minden hülyeségen üvöltöztök, aztán máris költözzetek össze. Én is visszautasítottam volna ilyen helyzetben, eéőször újra össze kell szokni, mind a kettőnknek bizonyítani kell ilyen döntés meghozása előtt. Nem az összeköltözés fog ezeken segíteni, hanem a hozzáállás.


Szóval én a helyedben megkérdezném, hogy később tervezi-e. Ha erre sem tud rendesen válaszolni, akkor inkább szakítsatok.

2015. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma beszéltünk. Elmondta megint, hogy nagyon szeret, nem tudja mit akar. Azt mondta, hogy csak a negatív dolgokra tud gondolni velünk kapcsolatban. Ezt egyszerűen nem tudja félre rakni. (szerintem pedig nem ilyen szörnyű a helyzet). Meglepte, hogy eddig hol voltak ezek a heves érzelmeim. Erre én kérdeztem, hogy akkor vége? Nemtudja... Vergődik az érzéseivel leírta, hogy egyik pillanatban szeret másikban nem is akar látni. Én meg nem tudom mit csináljak. A józan eszem azt mondja, hogy hagyjam békén mert ezzel, hogy b*szogatom, hogy "most akkor mi legyen" nem sokra megyünk. A szívem meg nem nagyon akarja feladni. Akarom őt.

25/F

2015. jún. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!