Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek párommal, kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek párommal, kicsit igénytelen?

Figyelt kérdés

Először is, 4 éve élünk együtt. Nagyon szeretem, de kiakasztanak a szokásai, és mindig raszolok, hogy ne csináld, de én nem az anyja vagyok, úgyhogy már szólni se szólok. Pl rágja a körmét, közben beszél velem / alig értem, amit magyaráz/ ebéd utáni, vagy szénsavas víz után nagy, hangos böfögèsek. Heti egyszer borotvalkzik. Csak este mos fogat /régen még ennyiszer sem, de vhogy rávettem/.

Szürcsöli a levest, meg a kávét, még akkor is, ha nem forró.

Így borzasztó embernek tűnik, de nem az, amúgy rendes :) éltetek ilyen férfival együtt, illetve van szokása ferjeteknek/ párotoknak rossz szokása?


2015. aug. 12. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
A reggeli fogmosás hiányán kívül egyik se tűnik olyan iszonyú igénytelen dolognak.
2015. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Bár vannak a felsorolásban olyan tételek, amelyek valóban zavaróak (pl. a szürcsölés - azt illett volna a szüleinek megtanítania, hogy nem szabad) azonban az a benyomásom, hogy annyira idegesít már téged a dolog, hogy már minden baj, amit csinál. Például a körömrágásnak pszichológiai okai vannak. (Inkább segíts neki ebben.) És van akinek nem nő olyan gyorsan a szőre, hogy hetente többször is kelljen borotválkoznia. Böfögni meg muszáj, azt nem lehet irányítani.


A fogmosás hiánya, és a szürcsölés viszont tény, egy valós probléma. Ezeket tényleg meg kellene oldani, de azért ne ess bele abba a hibába, hogy annyira felhúzod magad rajta, hogy mindenbe belekötsz amit csinál.

2015. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
A reggeli fogmosáson kívül én sem látok semmi kivetni valót.De mondjuk az azért kellene..Jó talán a körömrágás is idegesítő lehet, de azt valami belső stressz okozza,arra kellene rájönni mi az. Az én párom is szokott otthon hangosan böfögni, amire csak annyit mondok, ejnye de kis kulturált valaki. De amíg otthon csinálja a nagy részét, ( böfögés, körömrágás, szürcsölés) addig nincs olyan nagy gond.
2015. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Rá vagyok kattanva ki hogy eszik,falra mászok szürcsöléstől,ropogtatástól,böfögéstől,voltak ilyen exeim,szerencsére csak exek :) Azt is utálom ha valaki evés közben beszél/magyaráz,ezt se értettem soha.Így felsorolva nem lennék vele,mert radarjaim vannak ezen a téren.Megváltozni nem fog,csak mondom.Tudnék még említeni rossz szokásokat amiket láttam,de nem írom le,mert ennél durvább,és felfordul a gyomrom :) Úgyhogy ezek ismeretében úgy választottam férfit,hogy a lehető legkevesebb rossz szokással rendelkezzen,ami nem vészes,és amit tudok tolerálni.
2015. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát én meg pl. sosem mosok fogat, fürdeni is max. két-három hetente szoktam, körmöt ritkán vágok (kellenek a hosszú körmök, hogy kipiszkáljam a kajamaradékot a lyukas fogaimból) és előbb dögöljek meg, minthogy borotva érje az orcámat. De ha szerinted a párod szokásai olyan rosszak, akkor szakíts vele, ne várd, hogy majd a kedvedért megváltozik, ha neki ez a természetes. (Én mondjuk eleve össze sem költöznék olyannal, akit zavar az ilyesmi, kell a francnak hogy piszkáljanak)
2015. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Fogad el öt a hibáival,mert az mindenkinek van.Aztán lehet a legjobb ember...
2015. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek azok a dolgok, amiket a kapcsolat elején észre sem veszel, később halál idegesítőek lesznek. (Kivétel a fogmosás, azt gondolom rögtön észrevetted)

Az én apám nagyjából ugyanez. Anyám 40 év házasság után DIREKT külön ebédel, mert nem bírja elviselni, ahogy apám szürcsöl. Állandóan kritizálja a szőrök miatt is.

Igazából szinte csak ezen veszekednek, de ezen naponta és anyám állítása szerint undorodik apámtól.


Szóval 4 év, 40 év... ki tudja hová vezet az út.

2015. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fogmosáson kívül... hagy éljen már otthon úgy az ember, ahogy akar. ha már egyszer máshol mindig viselkednie kell...
2015. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát megoszlanak a válaszok, de azért egyetértek azokkal is,akik azt mondják, hogy nem olyan nagy gondok.

A fogmosás hiánya, körömrágás nagyon nem higiénikus, egy csomó mindent összeszedhet,aztán átadja neked is, ezekre a dolgokra mondanám én is,hogy változtatni kell.

De a többi, pl a böfögés engem egyáltalán nem zavarna, én is szoktam, hadd böfögjön legalább otthon, és ne tartsa vissza. A borotválkozás...hát szerintem heti egy alkalom nem a világ, ha mentek valahova úgyis összeszedi magát,nem?Otthon legyen úgy ahogy akar, néha az én párom se borotválkozik direkt,vagy csak fazonra, mert rettentően szúr miután teljesen leszedi és kezd nőni, engem nem zavar a szakálla, és a szőrös teste sem, nekem így férfias.

A szürcsölést embere válogatja, de ebben köthetnétek kompromisszumot,hogy amíg együtt esztek ezt hanyagolja.

Én is kicsit úgy látom,hogy szinte már minden dolog idegesít benne. A fogmosásra én elrettentő példával venném rá,vagy addig nincs csók/szex amíg nem mossa meg.

2015. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez már régen nem szerelem, ha ezek ennyire zavarnak.
2015. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!