Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ősszel albérletbe költözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ősszel albérletbe költözök egy lány mellé. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nos ez a lány férfi lakótársat is fogad. Valószínűleg én leszek az a férfi. Mire figyeljek, ha együtt fogunk lakni?
2015. aug. 14. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hajtsd le magad után a wc ülőkét
2015. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehetőleg ne erőszakold meg! xd 24f
2015. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes megbeszélni, mennyi a minimális öltözet, amiben még mutatkozhattok egymás előtt. (Legjobb, ha semmi :) )
2015. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lánnyal és egy fiúval lakom együtt, az előző albérletemben is ez volt a felállás, csak ott ők egy pár voltak, itt mindenkinek külön szobája van. Nincsen semmi belőle. WC-t mindenki lehajtja teljesen (tetejét is nem csak ülőkét, így fair és kulturáltan is néz ki), felváltva takarítunk, kinek mikor van kedve. Szoktunk beszélgetni, hülyülni is egymással. Napközben felöltözve mászkálunk, max törölközőben, ha épp valakinek fürödhetnékje volt. Este amikor valaki már aludni készül / csak megébredt éjszaka, akkor van, hogy fehérneműben is kimegyünk pl wc-re vagy inni, de nem úgy szoktunk dumálni. Nincs kötelező szex csak azért, mert egy albérletben lakunk. A srác akivel most lakom, előtte egy SZOBÁBAN lakott egy csajjal, és köztük se volt semmi. Nekem is van olyan fiú barátom, akivel tudnánk így lakni, ezért elhiszem. De a közös szoba ismeretlenek között necces, a közös albérlet nem gáz.
2015. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Megpróbálok majd jól kijönni a lánnyal, hogy ne kerülgessük egymást, mint egy szellem.:D
2015. aug. 14. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ülőke kisebb gond, inkább a célzásra ügyelj vagy legalább törölj fel magad után azonnal. Meg borotválkozás után ne hagyd a mosdón a szőrt. :D

De igazából ez mind olyan, hogy akárkivel laksz, alap. Ne hagyd szét a cuccaid, mosogass el magad után, a kaját, takarítást, anyagiakat beszéljétek meg előre és tartsátok is magatokat hozzá. A vendégeket, éjjeli dorbézolást is beszéljétek meg normálisan, ne hajnal 3-kor üvöltsétek már le egymást, hogy miért hozol haza részegen egy csajt és miért visítoztok, ha neki másnap 7-től fontos dolga van.

Meg azért talán ne úgy állíts be, hogy direktben végigbüfögöd meg körbefingod a lakást. :D Lehet csak jót röhög rajta és visszaválaszol, de lehet rém gusztustalannak találja. Persze ez megint nem kifejezetten fiú-lány téma.

Hát visszagondolva a fiú lakótársaimra, a legjellemzőbb gond az volt, hogy a kajára nem ügyeltek és a szobában, mosogatóban, hűtőben is penészes meg romlott undormányok voltak - dobd ki időben, amit nem eszel meg. Meg a legtöbbjüknek fogalma sem volt, hogy kell RENDESEN takarítani. Ha nem vagy benne rutinos, még most kérj tanácsokat valakitől. :D

Ja meg persze ne előtte kezdj el recskázni, valószínűleg nem kíváncsi az ilyenekre. :D

2015. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:DD


Egyikőnk sem az a bulizós fajta. Nem iszunk, nem dohányzunk. Ilyen bulikból részegen hazatántorgás nem lesz.

2015. aug. 14. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:

A WC ülőke szent a lányoknak.


A többiben igazodjatok egymáshoz!


Én már három lánnyal is laktam egy albérletben fiúként - azt hittem makulátlan tisztaság lesz - (egy nagy szóba két kisebb). Én voltam az egyetlen fiú. És csak én mosogattam, ők képesek otthagyni napokig a bögréket, etc.. Képzeld ők "cserében" alsón, zoknin kívül mostak vasaltak rám hétvégén. És takarítottak.


Ja szemetet vidd le, a csajok nem bírják a kuka bűzét!


No a lényeg beszéld át vele, amit lehet!


Amúgy ha kedves vagy, és nincs pasija, azért könnyen lehet szexbarátság egy (de akár máshol több) lakótárs lánnyal. (Még csak az sem kell, hogy az esete legyél. Kéznél vagy.)

2015. szept. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!