Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért kötik ki albérletbe,...

Miért kötik ki albérletbe, hogy kinek adó ki?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nézegettem albérleteket neten, és ki volt írva, hogy ...kiadó LÁNY részére!De mi?

Most a főbérlő az egy perverz kukkoló vagy mi?



2012. júl. 24. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok tulaj azt hiszi, hogy a lányok majd jobban rendben tartják a lakást, nem visznek fel alkalmi szexpartnereket, stb.
2012. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert a lányok megbízhatóbbak, rendtartóbbak, stb. Általában.

Miért kell mindjárt ez a hátsó gondolat? Mórickának is mindenről egy dolog jut az eszébe.

2012. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek általánosítanak, sztereotípiáik vannak. Egy férfi házibulikat fog rendezni, inni fog mint a kefekötő, összehányja a lakást, szétveri a bútorokat. Egy lány pedig lábujjhegyen szökellve, rózsaszín puttók társaságában egész nap port fog törölgetni, majd éjjel a baldahinos ágyában őzikék közt fog angyali módon szunnyadni.

Ezért.

2012. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Antimod ***** válasza:

- Rossz tapasztalat

- A főbérlő nő, és úgy gondolja, a férfiakat nem tudná kezelni, a "fejére nőnének"

- A szomszédok panaszkodtak a korábbi férfi albérlőkre, és a jó viszony miatt

- stb.

2012. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"..majd éjjel a baldahinos ágyában őzikék közt fog angyali módon szunnyadni."


Egy férfi viszont tuti nem vinne fel őzeket a lakásba. :DDD

2012. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én társbérlőt keresek, és én se engednék be bárkit a lakásba. Bagós például alapból kizárt. Meg a vécét se fogom mások után pucolni.
2012. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

"Meg a vécét se fogom mások után pucolni."


A hírdetésed akkor úgy szól, hogy társbérlőt keresek, aki nem akárki, és a WC-t kipucolja maga után?

2012. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én társbérlős hirdetéseket láttam így. Ha pl. egy csaj társbérlőt keres, inkább egy idegen csajjal fog együtt lakni, mint egy idegen pasival. Én legalábbis biztosan nem költöznék össze egy férfival, csak akkor, ha a barátomról van szó és már kb. 1 éve járunk. Az egyetemi kollégiumokban is általában csak lányok vagy csak fiúk vannak egy szobában.
2012. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: nem, de úgyis én fogom eldönteni, hogy ki lesz a nyerő.
2012. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!