Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktatok ilyenről álmodni/fan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ilyenről álmodni/fantáziálni?

Figyelt kérdés

Kedves férfiak! Hozzátok szól a kérdésem. Szoktatok más nőkről álmodni, akár azzt, hogy szexeltek vagy valamit, miközben a párotok mellettetek fekszik?

Csaltátok e már meg a párotokat, és végül vissza mentetetek e hozzá azért, mert vele a legjobb a szex?

Illetve gondoltok e olyan exre aki a legjobb volt az àgyban a parotok meg sem közelítii?


Köszike


2015. szept. 8. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kell, egy héten 4 különböző nővel sexelek, de gondolatban nem csalom meg egyiket sem senkivel. Ezért nem szeretnék megházasodni sem, bár erősen próbálnak "megkarikázni". Ahogy nagyapám mondta nekem a 10 éves születésnapomon: "kisfiam, nagyon figyelj és jegyezd meg - én 40 évesen nősültem, de elkapkodtam." Akkor még nem értettem, de tökéletesen igaza volt az öregnek. A minőségi, változatos sex nagyon fontos és szeretem is, de a listámon maximum csak a 3. helyen állhat!!
2015. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 561 ***** válasza:
100%
Nekem nagy szerencsém van.Nincs olyan amit ne kapnék meg tőle,bármikor bármire kapható.Senki sem közelíti meg,igy nem szoktam másokról álmodozni.Soha nem csalnám meg.Minden férfinak ilyen nőt kívánok.
2015. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

>Kedves férfiak! Hozzátok szól a kérdésem. Szoktatok más nőkről álmodni, akár azzt, hogy szexeltek vagy valamit, miközben a párotok mellettetek fekszik?


Álmodni, vagy álmodozni? Persze, vannak ilyen gondolataim, de ez nem baj. Szeretem a párom és nem csalnám meg, de attól még tetszenek más nők is, és nem szégyellem, hogy ha látok egyet, akkor néha egy picit eljátszok vele képzeletben (akárcsak ő, ha tetszik neki egy pasi). De csak ennyi. Szex közben sosem gondolok másra.


>Csaltátok e már meg a párotokat, és végül vissza mentetetek e hozzá azért, mert vele a legjobb a szex?


Nem.


>Illetve gondoltok e olyan exre aki a legjobb volt az àgyban a parotok meg sem közelítii?


Nem, szerencsére nem ez a helyzet. Néhány extrémebb dolog van, amit az ex szeretett, a jelenlegi párom pedig nem, azok néha hiányoznak. De összességében összehasonlíthatalanul jobb most a helyzet, jobb a szex.

2015. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!