Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kötelesség egy nőnenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelesség egy nőnenek a következő dolgok?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és 8 hónapja lakunk együtt. Én 25 éves vagyok ő pedig 35. Mind a ketten dolgozunk viszont külön kasszán vagyunk ami azt jelenti hogy lakbér és rezsi felesben az itthonra vett dolgok java részét én veszem.Mosok főzök és takarítok, illetve ma megkért hogy a reggelijét is készítsem elő minden reggel.( nem kötelező de jól esne neki) Úgy érzem hogy én teszem a dolgom mint akinek kötelező de nem kapok cserébe semmit.Mármint mondjuk ő vásároljon be az ebédhez, vagy meghívjon egy hétvégére.Nem vagyok olyan lány aki nagyra vágyakozik de 1 év alatt a havi 1 rózsán kívül és karácsonyra a fülbevalón kívül ( amit értélelek és tetszik) szóval ezen kívül semmit. :( jogosan esik rosszul?
2015. szept. 18. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem nagyon egy oldalúnak tűnik. Főleg te csinálod a dolgokat. Én barátommal 2 éve vagyok együtt,együtt is élünk. Közös kasszán,mindig be van osztva,hogy ki mit csinál. Én se szokta semmit se kérni barátomtól,mégis volt,hogy hozott valamit,nagyobb dolog az a telefon,tablet,laptop volt,de nem ám különleges alkalomra,hanem,mert mondjuk szükségem volt rá. Szerintem a dolgok oda-vissza működnek,ne csak a barátod várjon el tőled mindent.
2015. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jogosan.Próbáld megbeszélni vele,hogy felesben menjen a házimunka.Bár ha volt pofája még ahhoz is,hogy még a reggelijét is csináld... Cselédnek néz.Ezt leszámítva hogy jöttök ki? Lehet érdemes volna valaki mást keresni.
2015. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra, és te is kérd meg bizonyos dolgokra.
2015. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez még tegyél hozzá 2 gyereket, és rájössz, hogy ezt akarod majd csinálni?, vagy szépen kézen fogod és megmondod neki, hogy így nem csinálod tovább. Vagy megemeli a seggét és besegít a háztartásba, és leosztjátok a feladatokat, vagy vége az ingyen cselédkedésnek.
2015. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezen kivül minden szép és jó :(
2015. szept. 18. 10:33
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, jogosan. Miért nem veszi ki ő is a részét a munkából/kiadásokból? Eleve miért így alakult ki a rendszer?
2015. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdező. #5-ös válaszodban saját magad csapod be! Ezek a dolgok rávetik a többi dologra is az árnyat.

Nem is tudtam hirtelen mit válaszoljak! Most a pénzügyeket hagyjuk! Nálunk másképp van.

Nálatok valahogy nem működik az hogy "MI". Ha lesz gyereketek tényleg ki fogsz készülni.

Már a 30 éves házasságunk elején is ugy működött, hogy felhívás nélkül megosztottuk a dolgokat.

2015. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Mit vársz egy olyantól aki 35 évesen csak egy "tinilányt" tudott befűzni egy ilyen kapcsolatra?
2015. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, mi lesz ha gyerek is lesz? Az az igazság hogy a párom anyagiak téren nagyon kicsinyes.Nagyon jól keres és meg is adja magának a színvonalat.Méregdrága sportok, màrkás ruhák, autó.... Nem sajnálom tőle de egyre rosszabbul esik hogy így áll a dologhoz
2015. szept. 18. 12:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Dobd ki, de sürgősen! Ennyire még egyedül lenni se szar... :D
2015. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!