Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hol van az egészséges határ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az egészséges határ abban, hogy a párunk/házastársunk sokszor hív telefonon napközben, munka közben, persze semmi konkrét témával?

Figyelt kérdés

Több esetről tudok, hogy a túlzás akár válóok is lehet, mégis biztos vagyok benne, hogy van egy etikus határ, szervezettség ebben is.

Köszönöm.



2015. szept. 22. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nálam nulla.
2015. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű: ha dolgozok, azt vegye tudomásul, és ne hívogasson, csak akkor, ha fontos dologról van szó. És szerintem ebben kell a határt meghúzni, hogy mi a fontos, halaszthatatlan telefontéma, és mi nem.
2015. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi tudunk pl facezni meló alatt, de van hogy nem, és ilyenkor nem zaklatjuk a másikat, max ha nagyon fontos.
2015. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 1-2x fel szoktam hívni a barátomat, ha dolgozik, ha épp nem ér rá, kinyomja és hív később. Beszélgetünk pár percet aztán letesszük amikor dolga van megint. Szerintem attól is függ, ki milyen munkát végez, mert van ahol nem fér bele a telefonálgatás, máshol meg simán. Meg a másikkal is meg lehet beszélni, zavarja-e, ha felhívod néha...
2015. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Nalam is nulla.


Ha valami megbeszelnivalo, vagy surgos dolog van, akkor termeszetesen akarmennyi, de csak a trecseles kedveert nem lennek hajlando felvenni sem a telefont. Chatelessel ugyanaz, a semmirol tok felesleges beszelni, ha van valami fontos, akkor igen, de csak ugy, ugyan mar.


Szerencsere nekunk ez sosem volt problema, mindketten ilyen tipusok vagyunk.


Volt olyan pasim, aki orankent hivogatott, el sem tudom mondani, mennyire idegesito.

2015. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Akkor, ha nem rendszeres és nem zavarja a másikat.


Ha olykor rájön az emberre egy szeretetroham és muszáj felhívnia a másikat, az oké, aranyos. Ha csak azért hívja fel, mert máskor is hívta (szokássá válik), akkor semmi értelme, felesleges és káros.


Nálunk éppen ezért nagyon ritkán van ilyesmi, akkor is inkább sms/e-mail, hogy ne zavarjuk a másikat munka közben.

2015. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Szerintem a túl sok hívogatás nagyon gyakran a bántalmazás és a másikon való elhatalmasodás jele. Amikor valaki munkaidőben folyamatosan zavarja a másikat "mit csinálsz, mikor jöszz, kivel vagy?" kérdésekkel, illetve hihetetlenül dühbe jön, ha az illető nem tud válaszolni vagy nem válaszol a hívásra, az semmiképp sem egészséges. Max ebédidőben lehet beszélni, de reggel-este úgyis találkoztok, szóval nem nagyon értem, miért ne lehetne egy fél napot kibírni a másik nélkül. Munka/iskola közben mindenkinek van egyé más dolga.
2015. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk hívás az 0, csak ha fontos. Egy üzenet van napközben, hogy pl milyen napod van stb., valami kedveskedéstú, mi legyen majd vacsi, hova kell menni meló után, ha valami váratlan, ilyesmik. Amelyikünknek előbb van ideje, az ír kb. dél körül. Férfi létére általában meg is előz ebben.
2015. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!