Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk! Meddig viselnétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Meddig viselnétek el azt, hogy folyton csak szendvicset kapnátok ebédre, mert a barátnőtök egyáltalán nem ért semmit a főzéshez?

Figyelt kérdés

Mert egyszerűen lusta volt megtanulni a mikéntjét és nincs is hozzá türelme (pláne mosogatni maga után).


Rákényszerítenétek őt egy idő után, hogy tanuljon már meg végre minimum alapszinten főzni?

Vagy inkább kicsit pozitívabban fognátok fel a helyzetet, hogy legalább van barátnőtök és nem vagytok egyedül?


2015. szept. 26. 16:57
1 2 3
 1/28 opened paradise ***** válasza:
87%
Én tudok főzni,pont letojnám.
2015. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ. Ha én dolgozok, ő pedig nem, akkor meg kellene tanulnia főzni-mosni-takarítani, különben kuka, viszont ha mindketten dolgozunk, akkor nyilván munkamegosztás a fair.
2015. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Az még nem gond, hgy jelenleg nem tudna, de, hogy lusta is megtanulni...na az már válóok nálam. Én férfiként tudok főzni, én sem minden nap főzök, de szoktam azért. Szóval, nekem ilyen luxuskényelmes nő képét rajzolná ezzel ki. És az olyanokat nem kedvelem.
2015. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Semeddig. Rögtön főznék magunknak valami finomat.
2015. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

Én is jól főzök, de azért tán beavatnám ennek az örömeibe is.

Rákényszeríteni???? Na ne! Meg hogyan is?

2015. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%
nem sokáig ha nem hajlandó megtanulni akkor kuka
2015. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%

Én örülnék hogy van barátnőm, az biztos. Alap szinten én is tudok főzni, szal simán összehoznék vele kettesben egy főzőcskét, így tanulhatna is, meg elszórakoznánk. :)

Néznék valami jó kis receptet és ketten megcsinálnánk.

Persze ahhoz olyan nő is kéne, aki vevő erre.

2015. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
És te mit tudsz nyújtani ami annyira nagy dolog, hogy elvárod, hogy a barátnőd tudjon főzni? Senkit sem szabad rákényszeríteni arra, amit nem szeretne.
2015. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Már nem azért, de te miért nem tanulod meg eltartani magadad? Egy esetleges szakítás után egyből rohannál anyucihoz, hogy legyen, aki főz-mos rád?

Egy életképtelen férfi a legtaszítóbb látvány.

2015. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
13%
Aki lusta elolvasni egy receptet és megcsinálni azzal igencsak nagy gond van... nem lehet egy értelmes nő. Olyan meg nem kell aki lusta, semmirekellő. Szóval nem maga a főzés a probléma itt.
2015. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!