Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek, ha a barátnőtök az esküvő után alig egy éven belül fotelbálnává változna? Úgy is együtt maradnátok vele?

Figyelt kérdés

Vagy nagyon komolyan megfenyegetnétek, hogyha nem fogy le záros határidőn belül, akkor szakítani fogtok?


Van egy olyan vicc, hogy "Mi a jó a házasságban? Hogy most már végre meghízhatok!"

Ez sajnos sokszor igaz, mert a nők egy jelentős része tényleg hajlamos az esküvő után elzülleni testalkatilag.


2015. szept. 21. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Babavarasnak hivjak ezt az idoszakot...

Aldott allapotnak, varandosnak es nem fotelbalnanak ;)

2015. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt most a terhességről??? Az két külön fogalom!!! Szó sem volt arról!
2015. szept. 21. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

"a nők egy jelentős része tényleg hajlamos az esküvő után elzülleni testalkatilag."


Az anyagcsere változik idővel, tény, hogy a korral egyre többet kell tenni egy embernek (ha itt tartunk, pasinak is), hogy formában maradjon. (Ennek a testalkathoz sok köze nincs, az adottság, olyan, amilyen, a testalkaton BELÜL lehet finomhangolni.)


Másrészt egy év alatt ilyen drasztikus változásnak biztos, hogy komoly oka van. Lehet testi vagy pszichés betegség, boldogtalanság, vagy ki tudja. Viszont a párnak is van ebben felelőssége. Azért egy komoly elhízás nem úgy történik, hogy egyszer csak HOPP, 100 kiló valaki, az előző pillanatban meg 50. Amikor kezd kicsit gömbölyödni, akkor érdemes nagyon finoman visszajelezni neki, esetleg csak egyszerűen lehetővé tenni, hogy legyen ideje eljárni edzeni, esetleg közös edzésre, mozgásra buzdítani, esetleg a közös étkezéseket áthangolni egészségesebbre. Egy közös életben ez mind közös ügy is, miközben persze elsősorban mindenki a maga egészségéért felelős.

2015. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Ba_sznám a fotellel együtt...
2015. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
*Kiba_sznám
2015. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Máskor nem olyan nőt kell választani akinek csak a külsejét szereted. Nem, nem hagynám el.
2015. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Nagynéném is ezt csinálta, pedig lenne ideje tornászni, edzőterembe járni, mert nem dolgozik. Állítólag akkora már karja, mint az én combom és napi egy nagy tábla Milka, és/vagy zacskó pisztácia legalább lemegy.


Én addig bacogatnám a feleségemet, amíg össze nem szedi magát. Nem hagynám el, de azt sem hagynám, hogy bálna legyen.

2015. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Noss én ezt nem akkor tenném szóvá, hanem már akkor beszélnénk erről szépen normálisan, hogy menjünk el futni vagy közösen sportolni valamit amikor még nem sok felesleg van rajta, nem várnám meg a bálna állapotot.
2015. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Elküldeném a pék fa..ára.
2015. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagytam volna a helyedben azt, hogy elhízzon. A párom 2-3 kiló után szól, én pedig olyan 5-6 kiló után neki. Nyilván mert más az ingázós súlyunk.


Egyébként nem, hosszú távon valószínű nem maradnék vele együtt, feltéve, hogy a vonzalom oda. Ha szexuálisan már nem tudsz hozzá vonzódni, akkor azt megsínyli a kapcsolat és érhető ha kiszeretsz belőle.. Nem 20 év után hízott meg, amikor már van 3 gyerek, sokkal mélyebb a kötődés.


Mit mondott, miért hízott meg? Mi kifogása van rá? Te mondtad neki valaha ezt? BEszéltél erről vele?

2015. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!