Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért felejt el ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felejt el ennyire dolgokat a párom?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném, feleslegesen nem beszélek vele órákig, a legfontosabbakat is próbálom szépen kiemelni, hátha nem felejti el. Tudom hogy a legtöbb férfi ilyen, de ha reggel elmondtam valamit, és még le is írtam, miért felejti el? Vagy ha megyünk egy rokon bulijába, még azt is hogy egy hétig arról beszéltem mennyien leszünk stb... és elfelejti, akkor lepődik meg. És még sorolhatnám. Amiket nekem mond, egy perccel később már nem emlékszik rá. Miért felejt ennyire?
2015. szept. 29. 11:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, ha pl. a barátja mond neki valamit, azt nem felejti el...
2015. szept. 29. 11:50
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem idős emberről van szó, így feltételezem, az öregkori feledékenység kizárva.


Mindig ilyen volt, vagy csak egy ideje?


Vannak olyanok, akik eleve feledékenyek.

Nekem alapvetően jó a memóriám, kivéve, ha túlhajszolt vagyok és sok a stressz az életemben, és csak nagyon keveset tudok pihenni.

2015. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem a kapcsolatunk elején nem ilyen volt. Persze, azt megértem, ha fáradt, vagy nincs kipihenve, akkor én is felejtek, de ilyen dolgokat nem.
2015. szept. 29. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mostanában nagyon túlhajszolva? Én olyankor tényleg bármit képes vagyok elfelejteni, volt egy időszakom, amikor arra sem emlékeztem, mit csináltam egy órával azelőtt. Kicsit ijesztő volt, de szabadságot nem tudtam kivenni, iszonyatosan nagy volt a hajtás, nem is nagyon lett volna haszna, mert elutazni nem tudtam volna, otthon meg "második műszak" volt anyukám pszichés betegsége miatt. Szóval idegileg nagyon le voltam terhelve, mint mikor egy teli pohárba akarsz még többet beletölteni.
2015. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebből úgy tűnik hogy szelektív a memóriája ha a haverját megjegyzi téged meg nem.:/
2015. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy mostanában a munkahelyén sincs hajtás. Ezért sem értem. De ha másokról van szó, vagy nagyon régi dologról, az eszébe jut rögtön.
2015. szept. 29. 14:11
 7/7 omba ***** válasza:

Az exem hasonló volt... szerintem egyszerűen "letiltotta" valami benne az én hangfrekvenciáim értelmezését.

Mert hát nem szenilis,ha más mond neki valamit, azzal nincs gond... csak a te hangodra süket.

2015. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!