Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszem neki, akkor miért...

Ha tetszem neki, akkor miért felejt el alapvető dolgokat? 19L

Figyelt kérdés

Miért felejt el olyan dolgokat, amikről beszéltünk? Alapvetőeket. Persze van, amikre emlékszik, magától is mondja, hogy: 'igen, tudom, már mondtam, hogy ez és ez...' A koromat vagy 3-4-szer is megkérdezte. Már az én arcom szakadt le...


Miért van az, hogy egyes dolgot megragadnak benne, míg más dolgokat simán elfelejt, amiért finoman, poénkodva le is szúrom, hogy: 'szedj már bilobilt stb.'


Nem figyel?


Pedig amúgy figyel rám társalgás közben, meg kérdez nagyon sok mindent, csak nem ott jár az esze?


Szerintetek?


2015. máj. 2. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem egyszerre tobb mkivel ismerkedik, es osszekavarodik neha. Velem is volt ilyen :D
2015. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak téged fűz:)
2015. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Feledékeny
2015. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul, ha új munkahelyen vagyok. Volt olyan ott dolgozó, akitől háromszor kérdeztem meg, mióta dolgozik ott. :D Sok emberrel egyszerre nehéz ismerkedni:S
2015. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő nem ismerkedik sok emberrel, nem netezik sokat, személyesen meg főleg nem cseveg csajokkal. :)
2015. máj. 2. 13:49
 6/6 anonim válasza:

Velem is volt ilyen hogy mondta a lány a dolgokat és egy idő után megfeledkeztem róla, persze nem szándékosan és nem azért mert másokkal is beszélgettem vagy mert nem figyeltem volna rá.

Kissé nehéz eset vagyok:/

2015. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!